منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ژور امروز کجاست؟ (29 آوریل – 3 می) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (29 آوریل – 3 می) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ژور امروز کجاست؟ (29 آوریل - 3 می) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (29 آوریل - 3 می) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

Xur این آخر هفته با مجموعه جدیدی از سلاح‌ها و زره‌های عجیب و غریب برای خواندن به Destiny 2 بازمی‌گردد، و زمان بسیار خوبی برای شروع بازی‌های نگهبان است که هفته آینده شروع می‌شود. شما بهترین تجهیزاتی را می‌خواهید که می‌توانید برای مسابقات کلاسی سالانه Destiny تهیه کنید، مخصوصاً با مسلسل جدید و خوش صدایی که می‌توانید در این راه تهیه کنید. اینجا جایی است که می توانید Xur را در این آخر هفته پیدا کنید و چه چیزی می فروشد.

Xur در روز جمعه با بازنشانی روزانه به منظومه شمسی بازمی گردد، بنابراین به محض رسیدن این مقاله را به روز خواهیم کرد.

Xur هر آخر هفته در Destiny 2 شرکت می‌کند، که با بازنشانی روزانه در ساعت 10 صبح PT / 13 PM هر جمعه شروع می‌شود. مکان دقیق آن همیشه هنگام ورود یک راز است، زیرا در نقشه ذکر نشده است و بازیکنان تازه کار می توانند به راحتی آن را از دست بدهند. با این حال، تعدادی مکان وجود دارد که او در آن اقامت دارد، از جمله منطقه آشیانه برج، Nessus در قبر Watcher و منطقه Winding Cove EDZ.

همراه با تغییرات در مکان آن، موجودی Xur نیز به صورت هفتگی می چرخد. این بدان معنی است که ارزش آن را دارد که هر بار از آن دیدن کنید تا سلاح‌های جدید و رول‌های زره‌های افسانه‌ای و عجیب آن را بررسی کنید. می‌توانید در هر زمانی بین ورود آن در روز جمعه و تنظیم مجدد هفتگی در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET سه‌شنبه بعد، زمانی که Xur منظومه شمسی را ترک می‌کند، از آن دیدن کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.