منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ژور امروز کجاست؟ (27-31 مه) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (27-31 مه) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ژور امروز کجاست؟ (27-31 مه) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (27-31 مه) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

Xur در Destiny 2 به منظومه شمسی بازمی گردد، درست در زمان راه اندازی سیاه چال جدید Season of the Haunted. برای رویارویی با Nightmares of Abandoned Leviathan با سلاح‌ها و زره‌های عجیب و غریب جدید آماده شوید – اینجاست که می‌توانید Xur را در این آخر هفته و آنچه را که می‌فروشد پیدا کنید.

بازنشانی روزانه جمعه همچنین ورود ژور را نشان می‌دهد، بنابراین وقتی او فرود آمد، این مقاله را به‌روزرسانی می‌کنیم.

Xur هر آخر هفته در Destiny 2 شرکت می‌کند و هر جمعه با بازنشانی روزانه در ساعت 10 صبح PT / 13:00 ET شروع می‌شود. مکان دقیق آن همیشه هنگام ورود یک راز است، زیرا در نقشه ذکر نشده است و بازیکنان تازه کار می توانند به راحتی آن را از دست بدهند. با این حال، تعدادی مکان وجود دارد که او در آن اقامت دارد، از جمله منطقه آشیانه برج، Nessus در قبر Watcher و منطقه Winding Cove EDZ.

همراه با تغییرات در مکان آن، موجودی Xur نیز به صورت هفتگی می چرخد. این بدان معنی است که ارزش آن را دارد که هر بار از آن دیدن کنید تا سلاح‌های جدید و رول‌های زره‌های افسانه‌ای و عجیب آن را بررسی کنید. می‌توانید در هر زمانی بین ورود آن در روز جمعه و تنظیم مجدد هفتگی در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET سه‌شنبه بعد، زمانی که Xur منظومه شمسی را ترک می‌کند، از آن دیدن کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.