منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ژور امروز کجاست؟ (18-22 فوریه) – راهنمای مکان و مکان های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (18-22 فوریه) – راهنمای مکان و مکان های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ژور امروز کجاست؟ (18-22 فوریه) - راهنمای مکان و مکان های عجیب و غریب در Destiny 2 Xurژور امروز کجاست؟ (18-22 فوریه) - راهنمای مکان و مکان های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

همین: آخرین بازدید Xur از Destiny 2 قبل از عرضه The Witch Queen در 22 فوریه. بسیاری از تغییرات با به‌روزرسانی‌هایی که در روز سه‌شنبه منتشر می‌شوند، به وجود می‌آیند، بنابراین شما می‌خواهید از آخرین بازدید از Agent of Nine استفاده کنید تا سلاح‌ها و زره‌های عجیب و غریب و افسانه‌ای جدید را برای آماده شدن برای محتوای جدید انتخاب کنید. اینجا جایی است که می توانید آن را پیدا کنید و همه چیزهایی که می فروشد.

Xur تا تنظیم مجدد روزانه در روز جمعه به منظومه شمسی نمی رسد، بنابراین به محض ظاهر شدن این مقاله را به روز خواهیم کرد.

Xur هر آخر هفته در Destiny 2 شرکت می‌کند، که با تنظیم مجدد روزانه در ساعت 9 صبح PT / 12 بعد از ظهر به وقت شرقی هر جمعه شروع می‌شود. مکان دقیق آن همیشه هنگام ورود یک راز است، زیرا در نقشه ذکر نشده است و بازیکنان تازه کار می توانند به راحتی آن را از دست بدهند. با این حال، تعدادی مکان وجود دارد که او در آن اقامت دارد، از جمله منطقه آشیانه برج، Nessus در قبر Watcher و منطقه Winding Cove EDZ.

همراه با تغییرات در مکان آن، موجودی Xur نیز به صورت هفتگی می چرخد. این بدان معنی است که ارزش آن را دارد که هر بار از آن دیدن کنید تا سلاح‌های جدید و رول‌های زره‌های افسانه‌ای و عجیب آن را بررسی کنید. می‌توانید در هر زمانی بین ورود آن در روز جمعه و تنظیم مجدد هفتگی در ساعت 9 صبح به وقت ظهر / 12 بعد از ظهر به وقت شرقی سه‌شنبه آینده، زمانی که Xur منظومه شمسی را ترک می‌کند، از آن دیدن کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.