منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ژور امروز کجاست؟ (15-19 آوریل) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (15-19 آوریل) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ژور امروز کجاست؟ (15-19 آوریل) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (15-19 آوریل) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

Xur این آخر هفته با دسته جدیدی از سلاح‌ها و زره‌های عجیب و غریب و همچنین تجهیزات افسانه‌ای جدید به Destiny 2 بازمی‌گردد – و دیگر حشره‌دار نیست، که ارزش بررسی را دارد. از آنجایی که Iron Banner در این آخر هفته بیداد می کند و حالت سختی Master برای حمله Vow of the Disiple که هفته آینده آغاز می شود، دلایل خوبی برای تجهیز خود به بهترین تجهیزات دارد. اینجا جایی است که می توانید Xur و آنچه را که می فروشد پیدا کنید.

Xur با بازنشانی روزانه در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET روز جمعه به منظومه شمسی بازمی گردد، بنابراین به محض فرود این مقاله را به روز خواهیم کرد.

Xur هر آخر هفته در Destiny 2 شرکت می‌کند و هر جمعه با بازنشانی روزانه در ساعت 10 صبح PT / 13:00 ET شروع می‌شود. مکان دقیق آن همیشه در بدو ورود یک رمز و راز است، زیرا در نقشه ذکر نشده است و بازیکنان تازه کار می توانند به راحتی آن را از دست بدهند. با این حال، تعدادی مکان وجود دارد که او در آن اقامت دارد، از جمله منطقه آشیانه برج، Nessus در قبر Watcher و منطقه Winding Cove EDZ.

همراه با تغییرات در مکان آن، موجودی Xur نیز به صورت هفتگی می چرخد. این بدان معنی است که ارزش آن را دارد که هر بار از آن دیدن کنید تا سلاح های جدید و رول های زره ​​های عجیب و غریب و افسانه ای آن را بررسی کنید. می‌توانید در هر زمانی بین ورود آن در روز جمعه و تنظیم مجدد هفتگی در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET سه‌شنبه بعد، زمانی که Xur منظومه شمسی را ترک می‌کند، از آن دیدن کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.