منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ژور امروز کجاست؟ (1-5 آوریل) – راهنمای مکان و مکان های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (1-5 آوریل) – راهنمای مکان و مکان های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ژور امروز کجاست؟ (1-5 آوریل) - راهنمای مکان و مکان های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (1-5 آوریل) - راهنمای مکان و مکان های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

Xur با مجموعه جدیدی از سلاح های عجیب و غریب و افسانه ای به Destiny 2 باز می گردد. این به شما کمک می کند تا برای محتوای سطح بالا در بازی آماده شوید، از جمله Grandmaster Nightfall Strikes که در این فصل از هفته آینده در دسترس خواهند بود. اینجا جایی است که می توانید Xur و آنچه را که می فروشد پیدا کنید.

می‌توانید Xur را در منظومه شمسی پیدا کنید، که از بازنشانی روزانه در روز جمعه شروع می‌شود، بنابراین وقتی این مقاله رسید، آن را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

Xur هر آخر هفته در Destiny 2 شرکت می‌کند، که با بازنشانی روزانه در ساعت 10 صبح PT / 13 PM هر جمعه شروع می‌شود. مکان دقیق آن همیشه هنگام ورود یک راز است، زیرا در نقشه ذکر نشده است و بازیکنان تازه کار می توانند به راحتی آن را از دست بدهند. با این حال، تعدادی مکان وجود دارد که او در آن اقامت دارد، از جمله منطقه آشیانه برج، Nessus در قبر Watcher و منطقه Winding Cove EDZ.

همراه با تغییرات در مکان آن، موجودی Xur نیز به صورت هفتگی می چرخد. این بدان معنی است که ارزش آن را دارد که هر بار از آن دیدن کنید تا سلاح‌های جدید و رول‌های زره‌های افسانه‌ای و عجیب آن را بررسی کنید. می‌توانید در هر زمانی بین ورود آن در روز جمعه و تنظیم مجدد هفتگی در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET سه‌شنبه بعد، زمانی که Xur منظومه شمسی را ترک می‌کند، از آن دیدن کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.