منو سایت

چیزی بزرگ در نقشه Storm Point Apex Legends در حال آمدن است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چیزی بزرگ در نقشه Storm Point Apex Legends در حال آمدن است

چیزی بزرگ در نقشه Storm Point Apex Legends در حال آمدن است

به نظر چیزی می رسد واقعا بزرگ به Apex Legends می آید. به طور خاص، به نظر می رسد استورم پوینت در آستانه اصابت یک شی بزرگ یا شکل حیات باشد – شاید چیزی مربوط به تیزر تغییر نقشه فصل سیزدهم Storm Point در هفته گذشته باشد.

توسعه دهنده Respawn در Apex Legends GIF را روی یک مانیتور کامپیوتر توییت کرد. کامپیوتر یک نمای ماهواره ای از Storm Point را نشان می دهد و نشان می دهد که یک ناهنجاری ناشناخته به نقشه اشاره می کند.

لازم به ذکر است که این سنسور هر دو لویاتان های عظیم را شناسایی می کند که درست در کنار خط ساحلی Storm Point خنک می شوند. بنابراین ما به وضوح می‌توانیم ببینیم که این ناهنجاری ناشناخته به نوعی بزرگ‌تر از دو هیولای سر به فلک کشیده است، از اینکه چیزی واقعاً غول‌پیکر به سمت Storm Point حرکت می‌کند، آزار می‌دهد.

با توجه به اینکه این ناهنجاری به صورت یک نقطه قرمز تپنده مانند لویاتان ها به تصویر کشیده شده است، این احتمال وجود دارد که هر چیزی که نزدیک می شود زنده باشد. اگر جهان Apex Legends چیزی شبیه جهان ما باشد، پس حیات دریایی این پتانسیل را دارد که بسیار بزرگ باشد.

بنابراین، با آمدن سیل ادعایی به استورم پوینت – که بر اساس نشت غول پیکر اطلاعات از Apex Legends تئوری شده است – شاید یک موجود دریایی در آستانه نابودی کامل ساحل شمال غربی نقشه باشد؟ یا، اگر Respawn به موضوع Storm Point پایبند باشد که نقشه‌ای است که PvE را از طریق حیات وحش تهاجمی ترکیب می‌کند، شاید نقشه در آستانه دریافت نوع جدیدی از خطرات زیست‌محیطی باشد؟ این واقعا عالی خواهد بود!

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.