منو سایت

چگونه GTA IV با Unreal Engine 5 بازسازی می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چگونه GTA IV با Unreal Engine 5 بازسازی می شود؟

تریلر خیالی از بازسازی بازی GTA IV عرضه شده با Unreal Engine 5 که در صورت ارتقاء گرافیک، فضای بی نظیر این بازی را نشان می دهد. GTA 4 در سال 2008 منتشر شد و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. دنیای باز این اثر و همچنین داستان پویا و متفاوت آن باعث شد با یکی از پرفروش ترین نسخه های این مجموعه مواجه شویم. انتشار چندین بسته الحاقی بر کیفیت بازی افزود و حتی از برخی جهات بازی را بهتر از GTA V کرد. این اثر در سخت افزار قدیمی باقی مانده و استودیوی Rockstar Games آن را نادیده می گیرد.

در ماه های اخیر شایعات مختلفی در مورد بازسازی GTA IV منتشر شده است. Rockstar برای تمرکز روی بازی جدید تصمیم گرفت پروژه بازسازی GTA 4 را لغو کند و این کار به کنسول های بازی و رایانه های شخصی جدید منتقل نخواهد شد. کانال یوتیوب TeaserPlay ویدیوی جدیدی منتشر کرد که نمایی خیالی از بازسازی این بازی با Unreal Engine 5 را نشان می دهد.این ویدیو ثابت کرد که GTA IV همچنان یکی از بهترین بازی های جهان باز است.

GTA IV Unreal Engine 5 Recovery

بازسازی بازی GTA IV

کانال تیزرپلی متشکل از طراحان هنر و انیمیشن است که کار با Unreal Engine 5 را بلد هستند و هر بار یک ویدیوی فانتزی جدید از یک کار جدید ارسال می کنند. چندی پیش شاهد انتشار ویدیوی خیالی Assassin’s Creed در ایران بودیم که با استقبال کاربران ایرانی مواجه شد. آخرین تریلر این دسته، شهر آزادی را به بهترین شکل ممکن نشان می دهد و ما سایه، نور و بازتاب نور را می بینیم. نیکو بلیک، شخصیت اصلی بازی نیز با ظاهری بهتر در ویدیو حضور دارد و به گشت و گذار در نقاط مختلف شهر می پردازد. این ویدیو نشان می دهد که یک بازسازی GTA IV با استانداردهای امروزی چگونه خواهد بود.

این اولین بار نیست که کانال Teaserplay ویدیوی بازسازی GTA را نمایش می دهد. مدتی پیش شاهد انتشار تریلر بازسازی GTA San Andreas و به دنبال آن بازسازی Vice City بودیم که هر دو با گرافیک زیبا و مدرن خود توجه میلیون ها بیننده را به خود جلب کردند. این تریلرهای تخیلی در نوع خود بسیار جالب هستند و طرفداران سرسخت را به خود جذب می کنند. کمپانی Rockstar سخت در حال کار روی بازی جدید سری GTA است و در حال حاضر برنامه ای برای کار روی بازی های قدیمی ندارد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، قهرمان بازی GTA 6 یک زن خواهد بود. گزارش دیگری از موتور بازی GTA VI منتشر شده است که کیفیت گرافیکی بازی را نشان می دهد. در گزارشی دیگر از شهر اصلی بازی GTA 6 مطلع شدیم که با انتشار آپدیت ها و DLC های جدید، وسعت این شهر بیشتر خواهد شد. Rockstar در حال بررسی انتشار DLC برای GTA جدید است و از فرمت پنجمین بازی دور خواهد شد. نظر شما در مورد این تریلر جدید چیست؟

منبع: GameRant