منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • چگونه Garena Free Fire برای محبوب ماندن با همتایان خود در Battle Royale Goliaths مبارزه می کند

چگونه Garena Free Fire برای محبوب ماندن با همتایان خود در Battle Royale Goliaths مبارزه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چگونه Garena Free Fire برای محبوب ماندن با همتایان خود در Battle Royale Goliaths مبارزه می کند

Garena Free Fire، بازی موبایل رایگان محبوب Battle Royale، در حال تغییر حالت محبوب Bomb Squad خود است. این حالت از گیم‌پلی معمولی بتل رویال اجتناب می‌کند و روی گروه کوچک‌تری از بازیکنان روی نقشه کوچک‌تری تمرکز می‌کند که سعی می‌کنند از یک بمب دفاع یا منفجر کنند. این باعث می شود که احساس کند کمی به Counter-Strike نزدیک تر است.

همزمان با انتشار این حالت، با سازنده بازی، هارولد تئو، از طریق ایمیل در مورد اینکه چه چیزی حالت به روز شده را از نسخه قبلی متفاوت می کند، اینکه آیا این مسیر آینده بازی است و چرا Garena Free Fire رایج نیست صحبت کردیم. در نبرد سلطنتی، اگرچه تعداد بازیکنان قابل مقایسه و اغلب بهتری نسبت به بازی‌هایی مانند Fortnite و PUBG Battlegrounds دارد.

در حال پخش: Garena Free Fire – تریلر Bomb Squad 5v5

GameSpot: چه چیزی این حالت Bomb Squad به روز شده را متفاوت می کند؟

هارولد تئو: چند ویژگی جدید به Bomb Squad جدید اضافه شده است: حالت 5v5، که فکر می کنیم واقعاً می تواند تجربه Bomb Squad را در بین گیمرها متحول کند. از میان بسیاری، دو ویژگی قابل توجه کارت جدید، El Pastelo، و سیستم همسریابی 5v5 تازه معرفی شده است. این دو ویژگی احتمالا روی پویایی تیم و سرعت مسابقات تاثیر خواهد گذاشت. با یک ترکیب گسترده، تیم ها باید در گیم پلی و استراتژی های خود تجدید نظر کنند، در حالی که زمین جدید فرصت ها و فریب هایی را فراهم می کند که بازیکنان می توانند از آنها استفاده کنند یا قربانی آن شوند.

به نظر می رسد این حالت بازی را از گیم پلی بزرگتر به سبک بتل رویال دور می کند. آیا این یک مسیر طولانی مدت بازی به نظر می رسد؟ حالت های کوچکتر با بازیکنان کمتر برای جلسات بازی کوتاه تر؟

محتوا و ویژگی های Free Fire تا حد زیادی از بازیکنان ما الهام گرفته شده است، بنابراین ما تمایل داریم کارها را متفاوت انجام دهیم.

به عنوان مثال، تاریخچه بازی که در بازی‌های سبک بتل رویال رایج نیست، همچنان منطقه‌ای است که ما در پاسخ به علاقه بازیکنانمان به بررسی آن می‌پردازیم. به طور مشابه، معرفی Bomb Squad: 5v5 با تمایل ما برای ارائه انتخاب بیشتر به بازیکنان مطابقت دارد و به آنها امکان می دهد حالت های مختلف بازی را که دوست دارند در Free Fire کشف کنند.

نقشه جدید El Pastelo در 10 ژوئن اضافه خواهد شد.
نقشه جدید El Pastelo در 10 ژوئن اضافه خواهد شد.

انجمن Free Fire در حال حاضر درباره بهترین تجهیزات بازی بحث می کند. به نظر شما قطعا بهترین تجهیزات چیست؟ یا حداقل مورد علاقه شخصی شما؟

با انتخاب حالت‌ها و متغیرهای درون بازی که در Free Fire داریم، رسیدن به تنها یکی از آنها سخت است. به طور خلاصه، جنبه چند نفره بازی های ما به این معنی است که هیچ مجموعه کاملی از سبک یا تجهیزات بازی برای استفاده وجود ندارد. این به شدت به حالت بازی بستگی دارد، و همچنین به تیمی که با آن روبرو می شوید، و سایر عناصر – مانند پوست های مورد استفاده، تجهیزات مورد استفاده و حتی حیوانات خانگی که در طول مسابقات تجهیز می کنند، بستگی دارد. اما این چیز عالی در مورد آتش رایگان است. ما بازیکنانی را با سبک‌ها و قدرت‌های متفاوت می‌بینیم که به شیوه خاص خود در حالی که به ضرب طبل خود می‌روند برجسته می‌شوند.

برای برجسته شدن و موفقیت در ژانر بتل رویال چه چیزی لازم است؟

پخش کننده های Free Fire همیشه در قلب هر محتوا و ویژگی جدیدی که به Free Fire معرفی می کنیم، بوده اند. این تمرکز به ما کمک کرده است تا با بازیکنان خود قدم برداریم و به روندها و ترجیحات تغییر پاسخ دهیم و در عین حال بازی را برای آنها قابل دسترس تر کنیم. ویژگی های جدید اضافه شده به Bomb Squad نشان دهنده این تعهد به بازیکنان Free Fire است. با ارائه ویژگی‌های جدید حالت درون بازی که آنها از آن لذت برده‌اند، امیدواریم این تجربه لذت‌بخشی را برای بازیکنان به ارمغان بیاورد که بتوانند با دوستان از آن لذت ببرند.

تیم جدید بمب بخشی از رویدادی است که تا 16 ژوئن ادامه دارد.
تیم جدید بمب بخشی از رویدادی است که تا 16 ژوئن ادامه دارد.

بازی Fortnite و PUBG Battlegrounds عموماً محبوب‌ترین بازی‌های Battle Royale به حساب می‌آیند، اما گزارش‌های بسیاری نشان می‌دهند که Free Fire کاربران فعال روزانه بیشتری دارد. چرا به این تصور عمومی فکر می کنید؟

تمرکز ما همیشه این بوده است که بهترین کار را برای بازیکنانمان انجام دهیم و کمتر روی مقایسه. تعامل با جامعه و درگیر شدن با بازخورد آنها به ما کمک کرد تا بهتر بفهمیم چه چیزی آنها را هیجان زده می کند و سایر زمینه های اشتیاق آنها را شناسایی کنیم. ما همچنین بر مکان یابی Free Fire و ارائه یک تجربه مرتبط به جامعه متنوع بازیکنان جهانی خود و مشارکت با افراد مشهور محلی محبوب مانند محمد رمضان بازیگر و خواننده مصری، هریتیک روشن بازیگر بالیوود و غیره تاکید می کنیم. با مکان یابی محتوای خود، به ما کمک می کند تجربیات مرتبطی را برای بازیکنان خود فراهم کنیم و به آنها دلایل بیشتری برای لذت بردن از Free Fire ارائه دهیم.

درک خوب از آنچه بازیکنان ما چه در سطح جهانی و چه در سطح محلی از آن لذت می برند، به ما کمک کرده است تا به ایجاد محتوای با کیفیت بالا و تجربیات همه جانبه برای بازیکنان در سراسر جهان ادامه دهیم. خوشحال کننده است که می بینیم بازیکنان ما به خوبی به این رویکرد پاسخ می دهند و ما امیدواریم که با آنها به رشد خود ادامه دهیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد حالت Bomb Squad به روز شده Garena Free Fire پیوند را دنبال کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.