منو سایت

چگونه نشان افتخار Destiny 2 را دریافت کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چگونه نشان افتخار Destiny 2 را دریافت کنیم

Bungie یک لوگوی جدید برای Destiny 2 به عنوان بخشی از جشن افتخار این ماه شرکت دارد.

لوگوی جدید که “The Infinite Prismatic” نام دارد در دسترس هر کسی است که آخرین پین پراید Bungie را در فروشگاه خود خریداری کند. پس از خرید، کدی برای لوگوی دیدنی ایمیل ارسال می شود. از 31 مه، کلکسیونر 480000 دلار برای It Gets Better، یک سازمان غیرانتفاعی که به پرورش اعضای جوان جامعه LGBTQ + در سراسر جهان کمک می کند، جمع آوری کرده است.

سرنوشت 2
لوگوی Destiny 2 “The Infinite Prismatic”.

در آخرین وبلاگ TWAB خود، Bungie همچنین لوگوی موجود ترانس پراید Destiny 2، “Be True” را تمدید کرد. بازیکنان می توانند با وارد کردن کد دوباره این لوگو را دریافت کنند ML3-FD4-ND9 در صفحه بازخرید کد Bungie.

تیم داخلی Bungie’s Pride Strike همچنین جزئیاتی را در مورد حمایت مالی این شرکت از رژه‌های غرور قبلی و اینکه چگونه برخی از صحبت‌های پراید الهام‌بخش ایجاد Trans @ Bungie در سال گذشته بود را فاش کرد. قبل از امضا، تیم پراید استرایک اشاره کرد که برنامه‌هایی برای جشن‌های پراید بیشتری در بانجی وجود دارد که “رنگارنگ” خواهد بود. در حالی که ممکن است این تیزر تبلیغات پراید بیشتری را در فروشگاه Bungie نشان دهد، ممکن است به رنگ های پراید یا تجهیزاتی که در آینده نزدیک برای Destiny 2 عرضه می شوند نیز اشاره کند. تا آن زمان، فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم شوخی ممکن است چیست.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.