منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • چگونه می توان تخم مرغ اصلی عید پاک Terra Maledicta را در CoD: Vanguard Zombies تمام کرد

چگونه می توان تخم مرغ اصلی عید پاک Terra Maledicta را در CoD: Vanguard Zombies تمام کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چگونه می توان تخم مرغ اصلی عید پاک Terra Maledicta را در CoD: Vanguard Zombies تمام کرد


فصل دوم برای بازی Call of Duty: Vanguard پخش می‌شود، که نقشه هدف جدیدی را برای زامبی Terra Maledicta ارائه می‌کند که در صحرای شرقی مصر در حال توسعه است. این مرکز جدید راه اندازی معبد همچنین به عنوان ادامه داستان فعلی زامبی های پیشتاز در مورد اپراتورهای پیشتاز عمل می کند و به پروفسور کرافت کمک می کند راهی پیدا کند تا فون لیست و کورتیفکس را از استفاده از ارتش مردگان برای پیروزی در جنگ جهانی دوم برای نازی ها باز دارد. . در اینجا ما شما را با تکمیل این خط داستانی Easter Egg آشنا می کنیم.

چگونه ماموریت اصلی Terra Maledicta را کامل کنیم

مرحله 1 به Decimator Shield بروید

وقتی در مسابقه Terra Maledicta ظاهر می‌شوید، یک گفتگوی صوتی از Vercanna the Last دریافت می‌کنید که به شما دستور می‌دهد صفحه‌ای از Tome of Rituals جمع‌آوری کنید. از اینجا فقط باید هدف پورتال را که در انتهای شرقی هاب شروع است تکمیل کنید تا به سپر برسید. پس از باز شدن قفل منطقه Merchant Road، سلاح شگفت انگیز جدید را خواهید دید که Decimator Shield نام دارد، اما سلاح در حال حاضر به دام افتاده است.

مرحله 2 قفل Decimator Shield را باز کنید

دیالوگ صوتی داستان سپر را به شما می گوید و اینکه باید چهار کریستال را بشکنید تا آن را از دام خود رها کنید. به شما گفته می شود قبل از اینکه بتوانید کریستال ها را بشکنید باید اعتماد ورکانا را به دست آورید. از مرکز شروع، پورتال هدف رو به شمال را پیدا کنید و آن را تکمیل کنید تا با فواره باله Demonic Frenzy (Speed ​​Cola) دسترسی به منطقه چادر را روی نقشه باز کنید.

سنگ بلندگو در جای چادرها
سنگ بلندگو در جای چادرها

هدف را کامل کنید و سپس می توانید به منطقه بازگردید تا سنگ بلندگو را پیدا کنید. این سنگ در مقابل یکی از چادرهای واقع در مقابل فواره پرک قرار دارد. برای دریافت صدا از Vercanna با آن تعامل کنید.

پس از پایان گفتگو، Vercanna یک پورتال را درست در مقابل شما باز می کند. وارد پورتال شوید و باید هدف پاکسازی را تکمیل کنید. این دقیقاً مانند هدف استاندارد Purge عمل می کند. شما فقط روی دایره های درخشان با رونز می ایستید و زامبی ها را می کشید تا زمانی که ناپدید شوند. شما به طور خودکار به مرکز شروع نقشه منتقل می شوید و گفتگوهای بیشتر به شما اطلاع می دهد که کریستال ها ترکیده اند.

یکی از چهار کریستال طلا در هاب اولیه
یکی از چهار کریستال طلا در هاب اولیه

شما فقط باید چهار کریستال طلا را بر فراز هاب شروع شلیک کنید. این انرژی را به سپر باز می‌گرداند، اما سلاح غیرفعال می‌ماند. باید بچرخید و به سپر برگردید تا دیالوگ بیشتری داشته باشید.

مرحله 3 سپر را بیدار کنید

صدای Vercanna به شما می گوید که باید سپر را بیدار کنید. برای رسیدن به مرحله بعدی باید سنگ سخنگو را در نزدیکی فواره برای فواره آسیب شیطان (لمس دوگانه) پیدا کنید و با آن تعامل داشته باشید. هدف پورتال در ضلع جنوب غربی مرکز شروع که محل بازار خواهد بود را تکمیل کنید.

سخنران بازار
سخنران بازار

سنگ ناطق در طبقه همکف درست درب بازار است. با سنگ تعامل کنید تا دیالوگ بیشتری داشته باشید. در نهایت یک پورتال جدید ظاهر می شود.

ورود به پورتال شما را به Dark Ether از راه دور منتقل می کند. در اینجا با زابالا فریبکار، دشمن دارک اتر، که در کنار کورتیفکس است، ملاقات می کنید. هنگام آسیب رساندن به Zaballa، باید از مکان های علامت گذاری شده روی نقشه محافظت کنید. سه ماسکی که صورت او را پوشانده نقاط ضعف او هستند، بنابراین آنها را هدف قرار دهید تا آسیب وارد کنند. شکست دادن Vercanna شما را به Decimator Shield برمی‌گرداند، که اکنون روی زمین می‌نشیند تا آن را بلند کند.

Decimator Shield یک سلاح عالی
Decimator Shield یک سلاح عالی

توجه داشته باشید: بالا بردن سپر جایگزین یکی از دو سلاح اصلی شما خواهد شد. سپر به آرامی در حال بارگذاری حمله ضربه ای خود است، بنابراین توصیه می کنم آن را با چیزی قدرتمند مانند تفنگ Pack-a-Punched ترکیب کنید.

مرحله 4 صفحه را آزاد کنید

پس از کمی گفتگو، از شما خواسته می شود که به سراغ سنگ بلندگو در نزدیکی فواره Venomous Vigor (پرک آبی برای بازسازی سلامت) بروید که در قسمت Debris Field نقشه قرار دارد.

سنگ بلندگو در نزدیکی Venomous Vigor
سنگ بلندگو در نزدیکی Venomous Vigor

پس از تعامل با سنگ، دیالوگ های بیشتری با داستان ظاهر می شود و سپس Vercana پورتال دیگری را باز می کند. این پورتال شما را به Dark Aether بازمی گرداند، جایی که صفحه تام آداب و رسوم از طریق غرفه های قرمز درخشان انرژی به نقشه متصل می شود. قابلیت ضربه محافظ (ماشه کنسول سمت چپ) را در نزدیکی لنگرهای توپ قرمز که صفحه را در جای خود نگه می دارند، فعال کنید.

توپ درخشان
“لنگرهای” درخشان روی توپی که باید آن را از بین ببرید

از بین بردن چهار لنگر کمی طول می کشد، زیرا سپر فقط یک بار استفاده می شود قبل از اینکه حدود 90 ثانیه خنک شود. فقط به حرکت ادامه دهید و در حالی که منتظر بارگذاری مجدد هستید، تمام زامبی های سر راه خود را بکشید. شما متوجه خواهید شد که چه زمانی شارژ می شود زیرا یک بوق دریافت می کنید و هر دو چشم روی سپر روشن می شوند. پس از تکان دادن هر چهار لنگر، به صفحه شناور در آسمان نزدیک شوید. سپس صفحه به سمت شما شناور می شود. صفحه را بردارید و به مرکز بازگردانده می شوید. انبوهی از غارت برای پاداش شما روی زمین در مقابل شما ظاهر می شود و جستجوی شما با تخم مرغ عید پاک کامل می شود.

در اینجا راهنمای کامل پاداش برای Terra Maledicta است. و اگر با زامبی‌های پیشتاز تازه‌کار هستید، پیش درآمدی برای عید پاک Der Anfang برای جزئیات بیشتر داستان وجود دارد که منجر به ارائه Terra Maledicta و Vercanna the Last می‌شود. همچنین می‌توانید با یافتن و گوش دادن به اطلاعات رادیویی درباره Der Anfang درباره داستان زامبی‌های پیشتاز اطلاعات بیشتری کسب کنید. در اینجا راهنمای کامل موقعیت مکانی اینتل ما است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.