منو سایت

چگونه سلاح ها و سلاح های جنگ سرد را در غرب عجیب ارتقا دهیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چگونه سلاح ها و سلاح های جنگ سرد را در غرب عجیب ارتقا دهیم

غرب عجیب به درستی نامگذاری شده است، اما مرز را می توان خصمانه، غیرجذاب و مرگبار نیز توصیف کرد. شما می خواهید سلاح های خود را زودتر ارتقا دهید و اغلب مطمئن شوید که بهترین تجهیزات ممکن را برای هر چیزی که پیش رو دارید در اختیار دارید – چه گروهی از گرگ های گرسنه، چه گروهی از دزدان کشتار یا هر چیز دیگری که غرب ارائه می دهد. ارتقاء سلاح‌ها و سلاح‌های گرم سرد در غرب عجیب و غریب کمی مشکل است، اما همیشه راه مناسبی برای بهبود چیزی نیست که در غلاف خود دارید، بنابراین بیایید همه چیزهایی را که در مورد نحوه ارتقاء سلاح‌ها و سلاح‌های خود باید بدانید. مبارزه جالب در غرب عجیب

غرب عجیب – چگونه سلاح ها و سلاح ها را برای ضرب و شتم سرد ارتقا دهیم

سلاح های Weird West با توجه به تعداد ستاره های اختصاص داده شده به هر سلاح به چهار سطح تقسیم می شوند. هر چه یک سلاح ستاره های بیشتری داشته باشد، آمار آن بهتر خواهد بود. سلاح های تک ستاره پایین ترین سطح هستند و شما آنها را در ابتدای ماجراجویی خود خواهید یافت، در حالی که سلاح های چهار ستاره بالاترین آمار را برای مواردی مانند آسیب، زمان بارگذاری مجدد و ظرفیت گلوله ارائه می دهند.

برای ارتقاء سلاح ها از یک سطح به سطح دیگر، به قطعات مس، نقره یا طلای کافی نیاز دارید. با حفاری با کلنگ خود در مناطق زیرزمینی می توانید این قطعات بومی را با اطمینان بیشتر پیدا کنیدکه بسیاری از آنها در طی برخوردهای تصادفی بازی در حین سفر یافت می شوند.

در اینجا چیزی است که برای هر ارتقا نیاز دارید:

  • سلاح تک ستاره: سلاح سطح مبتدی، پایین ترین سطح موجود
  • اسلحه دو ستاره: اسلحه یک ستاره + دو تکه مس
  • سلاح سه ستاره: سلاح دو ستاره + هفت قطعه نقره بومی
  • اسلحه چهار ستاره: اسلحه سه ستاره + 10 قطعه طلا
هنگام استفاده از فورج، فقط مواردی که می توانید با آنچه در دست دارید بسازید نمایش داده می شوند.
هنگام استفاده از فورج، فقط مواردی که می توانید با آنچه در دست دارید بسازید نمایش داده می شوند.

تا زمانی که سطح مناسبی از سلاح‌ها و تعداد مناسب عناصر معدنی بومی را در اختیار دارید، می‌توانید از آهنگر آهنگر Grackle بازدید کنید – یا آهنگرهای دیگری را در سفرهای خود پیدا کنید – تا سلاح‌های خود را ارتقا دهید. اگر به اندازه کافی برای ارتقاء یک سلاح خاص ندارید، هنگام تعامل با فورج در لیست ظاهر نمی شود.

قسمت سخت، دانستن تفاوت بین قطعات معدنی و میله های سنگ معدن است. هر ماده معدنی – مس، نقره و طلا – می تواند به عنوان ذرات بومی برای ارتقاء سلاح استفاده شود یا ذوب شده به میله های سنگ معدن. وقتی میله‌ها دارید، تنها کاربرد آن‌ها فروش آن‌ها به استخراج‌کننده در بانک به مبلغ مناسب است، یا ذوب کردن آن‌ها برای ارتقاء. ایجاد یک بلوک سنگ معدنی به تعداد زیادی قطعه بومی نیاز دارد (و در نتیجه ذوب شدن یک قطعه در ازای آن، تعداد زیادی قطعه بومی به شما می دهد)، اما اگر قطعات بومی کافی ندارید، برای ارتقاء، می توانید در نظر بگیرید که قطعات بومی خود را به قطعات تبدیل کنید. فقط چند دلار نگران خرید یک اسلحه مشابه در یک مغازه اسلحه فروشی باشید.

چه در حال حفاری مواد معدنی باشید یا آنها را از چنگ راهزنان ربوده باشید، به زودی تعداد زیادی از آنها را برای کار خواهید داشت و از آنجا فقط باید تصمیم بگیرید که سلاح های بهتری بخرید یا خودتان آنها را بسازید. برای نکات مفید بیشتر، نکات مبتدی غرب عجیب ما را ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.