منو سایت

چگونه زره را در Weird West ارتقا دهیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چگونه زره را در Weird West ارتقا دهیم

دنیای بی امان Weird West را می توان با زره مناسب، که در اولین استودیو WolfEye به جلیقه ای که می پوشید، کمی قابل کنترل تر کرد. اما روند ارتقاء جلیقه شما پیچیده تر از آن چیزی است که در نگاه اول به نظر می رسد، با چندین نوع مواد تشکیل دهنده ساخت برای جلیقه های خاص مورد نیاز است که هر کدام آمار و مزایای خاص خود را دارند. Weird West کار روی این سیستم را به شما واگذار می کند، اما ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد ارتقای زره ​​خود در Weird West بدانید.

غرب عجیب – چگونه جلیقه را ارتقا دهیم

شما اولین جلیقه خود را در ساعات افتتاحیه بازی خواهید یافت که به عنوان یک درس در برخی از سیستم های پیچیده بازی آشکار می شود. داشتن آن خوب است، اما می‌خواهید به زودی آن را ارتقا دهید تا بتوانید از آمار بهتر و برخی مزایای غیرفعال ارائه شده توسط جلیقه‌های بهتر لذت ببرید. مانند ارتقاء سلاح ها، جلیقه ها به چندین سطح تقسیم می شوند که با تعداد ستاره های هر جلیقه مشخص می شوند. اما جلیقه‌ها شامل چین و چروک‌های اضافه می‌شوند: آنها را می‌توان از پوست چهار حیوان مختلف که در طبیعت یافت می‌شوند درست کرد، به این معنی که بازی اساساً 20 جلیقه مختلف دارد، اگرچه آمار و مزایای غیرفعال مانند مقاومت در برابر صاعقه و آتش تا حدودی تصادفی به نظر می‌رسد. به شما انتخاب های بیشتری می دهد.

در اینجا جلیقه‌های مختلف و آنچه که هر کدام برای ارتقا نیاز دارند آورده شده است:

  • جلیقه تک ستاره: دو تا شبیه پوست حیوانات (گوزن، خرس، گاومیش کوهان دار امریکایی یا مار)
  • جلیقه دو ستاره: جلیقه یک ستاره + سه پوست شبیه حیوانات (گوزن، خرس، گاومیش کوهان دار یا مار)
  • جلیقه سه ستاره: جلیقه دو ستاره + چهار پوست حیوان (آهو، خرس، گاومیش کوهان دار امریکایی یا مار)
  • جلیقه چهار ستاره: جلیقه سه ستاره + چهار مانند پوست حیوانات از کیفیت عالی (گوزن، خرس، گاومیش کوهان دار امریکایی یا مار)
  • پنج ستاره جلیقه: چهار ستاره جلیقه حیوانات + پنج به عنوان پوست حیوانات از کیفیت عالی (گوزن، خرس، گاومیش کوهان دار امریکایی یا مار)
پوست حیوانات مختلف جلیقه های مختلفی را با آمار و مزایای خاص خود در اختیار شما قرار می دهد.
پوست حیوانات مختلف جلیقه های مختلفی را با آمار و مزایای خاص خود در اختیار شما قرار می دهد.

تا کنون، ما مطمئن نیستیم که آیا پوست‌های فوق‌العاده توسط حیوانات به‌طور تصادفی آزاد می‌شوند، تنها با سلاح‌ها یا ابزارهای خاص رها می‌شوند یا شاید زمانی که آنها به طور تمیز کشته می‌شوند، مانند شلیک گلوله به سر. ما بهترین روش را پس از چند آزمایش دیگر تایید خواهیم کرد. در هر صورت، می‌توانید با خرید چرم‌ها، از جمله چرم‌های ظریف، از شرکت بازرگانی Dagger & Bones در Grackle، از این سردرگمی دور شوید. در داخل، مغازه دار هم یک ایستگاه برنزه کننده دارد که برای ساخت جلیقه استفاده می شود و هم موجودی فروشگاهی که می توانید این پوست ها را که اغلب در فروشگاه ها “پوست” نامیده می شود، خریداری کنید.

اگر ترجیح می‌دهید برای تامین منابع خود شکار کنید، حتماً در Dagger & Bones توقف کنید سکیسه ابزار برای به دست آوردن پوست حیوانات شکار شده. بدون آن، شما فقط می توانید گوشت آنها را برای تبدیل شدن به غذا در آتش کمپ ببرید. این نیز مفید است، اما اگر به شدت در تلاش برای بهبود زره خود هستید، چه در طبیعت یا از فروشگاه به پوست آنها نیاز خواهید داشت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اولین بازی WolfEye، نکات مبتدی غرب عجیب ما را بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.