منو سایت

چگونه در سرزمین عجایب به تینا کوچولو احترام بگذاریم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چگونه در سرزمین عجایب به تینا کوچولو احترام بگذاریم

Tiny Tina’s Wonderlands آزادی زیادی در نحوه ساخت شخصیت خود ارائه می دهد. می‌توانید all-in را به درخت مهارت منتقل کنید، یا حتی می‌توانید پس از باز کردن قفل چندکلاس، برخی از امتیازات کلاس ثانویه را برای یک ساخت بسیار خاص تقسیم کنید. اما اگر اشتباه کنید یا از تنظیمات فعلی خود خسته شوید چه اتفاقی می افتد؟ خوب، اگرچه شما نمی توانید کلاس پایه شخصیت خود را تغییر دهید، می توانید کاملاً به امتیازات مهارت خود احترام بگذارید و کلاس دوم دیگری را انتخاب کنید – اما بلافاصله در دسترس نخواهد بود. بیایید به شما نشان دهیم که چه زمانی و چگونه این کار را انجام دهید.

نحوه احترام گذاشتن

می توانید امیدوار باشید که بتوانید امتیازات خود را در اوایل بازی دوباره توزیع کنید، اما متاسفانه این امکان وجود نخواهد داشت. در عوض، باید تمام 10 فصل را کامل کنید و قبل از باز کردن قفل گزینه ایجاد این تغییرات، به قسمت آخر برسید. هر چقدر هم که ناامید کننده باشد، بسیاری از Tiny Tina’s Wonderland در اواخر بازی ساخته شده است، بنابراین شما هنوز هم بازی های زیادی برای انجام دادن خواهید داشت، پس از اینکه به توانایی احترام گذاشتن رسیدید.

پس از اتمام بازی و وارد شدن به پایان، احترام سریع و بدون دردسر است. کافی است به Brighthoof برگردید و به میخانه بروید، جایی که NPC را پیدا خواهید کرد که شما را با توانایی جدید خود در توزیع مجدد مهارت ها و امتیازات شخصیت و تغییر طبقه متوسط ​​خود آشنا می کند.

مراقب باشید که مهارت ها و امتیازات خود را برای شخصیت ها در کجا قرار می دهید، زیرا تا زمانی که در پایان بازی نباشید نمی توانید احترام بگذارید.
مراقب باشید که مهارت ها و امتیازات خود را برای شخصیت ها در کجا قرار می دهید، زیرا تا زمانی که در پایان بازی نباشید نمی توانید احترام بگذارید.

می‌توانید ساختمان خود را در ایستگاه تعویض سریع، که می‌توانید در میخانه Brighthoof یا منطقه پایان بازی معروف به Chaos Chamber پیدا کنید، تغییر دهید. فقط وارد ایستگاه شوید و سپس “Reset Skills” را انتخاب کنید. به این ترتیب می توانید چیزها را همانطور که می خواهید دوباره توزیع کنید. انتخاب احترام در Tiny Tina’s Wonderlands مستلزم این است که 10٪ از کل پول خود را خرج کنید، بنابراین فقط به یاد داشته باشید که اگر اتفاقی بیفتد که پول نقد زیادی به همراه داشته باشید، ضربه قابل توجهی به مالی کلی خود وارد خواهید کرد.

برای نظرات ما در مورد جدیدترین شوتر Gearbox، به بررسی ما در مورد سرزمین عجایب Tiny Tina مراجعه کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.