منو سایت

چگونه در الدن رینگ سم را درمان کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چگونه در الدن رینگ سم را درمان کنیم

Poison یک مکانیک در بازی‌های Souls از قسمت اول است و در Elden Ring، آخرین ماجراجویی RPG اکشن FromSoftware حضور دارد. مقابله با این موضوع آزاردهنده ای است، زیرا مسمومیت به آرامی سلامت شما را از بین می برد، بنابراین می خواهید در هر زمان آماده مبارزه با آن باشید. اما برای درمان سم چه باید کرد؟ در اینجا چیزی است که شما باید بدانید.

چگونه در الدن رینگ سم را درمان کنیم

در Elden Ring، افکت حالت زهرآگین مانند سایر بازی‌های سولز کار می‌کند. به محض تماس با سم، یک متر در پایین صفحه نمایش شما ظاهر می شود و اگر کاملا پر شود، مسموم می شوید. در این مرحله، در حالی که متر تمام می شود، به طور مداوم سلامت شما را از بین می برد. پس از بازگرداندن کامل سمومتر، تخلیه سلامتی شما متوقف خواهد شد. برای زنده ماندن می توانید از اقلام شفابخش استفاده کنید، اما شفا زهر بهترین گزینه شما خواهد بود.

دو راه اصلی برای درمان سم وجود دارد. یکی استفاده کردن است بولوس های خنثی کننده. اینها مواد مصرفی هستند که می توان آنها را خریداری، پیدا کرد یا ساخت. برای خرید آنها مراجعه کنید تاجر عشایری در غرب لیمگریو، واقع در جنوب شرقی غار ساحلی. شما می توانید آنها را با 600 رون خریداری کنید. شما همچنین می‌توانید هنگام بازی طبیعی، بولوس‌های خنثی‌کننده را در سرتاسر جهان پیدا کنید، اما بسته به مسیری که طی می‌کنید، ممکن است آن‌طور که انتظار دارید با آن‌ها مواجه نشوید.

هر چه مدت طولانی تری با یک ماده سمی در تماس باشید، سمومتر افزایش می یابد.
هر چه مدت طولانی تری با یک ماده سمی در تماس باشید، سمومتر افزایش می یابد.

راه دیگر برای دریافت بولوس های خنثی کننده، ساختن آنهاست. شما به یک هربا، یک خزه غار و یک سر سنجاقک بزرگ به همراه آن نیاز دارید کتاب آشپزی اسلحه ساز [2]. این کالا به طور تصادفی توسط فروشنده عشایری فوق به قیمت 600 رون فروخته می شود. هنگامی که تمام این عناصر را دارید، می توانید بولوس های خنثی کننده x 1 بسازید.

توصیه می کنیم همیشه آنها را در نوار اقلام سریع قرار دهید تا در صورت مسمومیت بتوانید به راحتی آنها را مصرف کنید. برخی از دشمنان با شلیک مه به سمت شما یا حتی ضربه زدن با سلاح سرد به شما آسیب سمی وارد می‌کنند، بنابراین همیشه بهتر است بولوس خنثی‌کننده را در دست داشته باشید.

راه دیگر برای درمان سم با عنوان مناسب است زهر را درمان کن هجی کردن. برای استفاده از آن به 10 Faith نیاز دارید که حتی در مراحل اولیه بازی به راحتی می توانید به آن دست پیدا کنید. شما طلسم را با خرید از آن به دست می آورید برادر کورهین در میز گرد برای 1000 رون نگه دارید. این NPC در زمانی که شما با آن روبرو می شوید به فلات آلتوس منتقل می شود رنال، ملکه ماه کامل.

هنگامی که طلسم را به دست آوردید، آن را در مکانی از لطف تجهیز کنید و سپس مطمئن شوید که کاتالیزوری مانند مهر مقدس دور انداختن علاوه بر درمان سم، می توانید زره و انواع دیگر تجهیزات را برای کاهش سرعت تجمع سم مجهز کنید. این می تواند کمک زیادی به شما کند، زیرا از درمان مکرر شما جلوگیری می کند. گاهی اوقات درمان یک سم می تواند هنگام مواجهه با منوها به شما آسیب برساند، بنابراین هر چه کمتر کاری انجام دهید، بهتر است. اگر می‌دانید که باید راه خود را از طریق یک منطقه سمی طی کنید، مطمئن شوید که بهترین تجهیزاتی را که برای مقاومت در برابر سم دارید، تجهیز کرده‌اید تا مواد با ارزش را نجات دهید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.