منو سایت

چگونه تمام رگه های گاز را در Ark: Survival Evolved Fjordur پیدا کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چگونه تمام رگه های گاز را در Ark: Survival Evolved Fjordur پیدا کنیم

چگونه تمام رگه های گاز را در Ark: Survival Evolved Fjordur پیدا کنیم

ده ها و ده ها آیتم برای ساخت در Ark: Survival Evolved Fjordur وجود دارد. توسعه دهندگان نه تنها نقشه جدید را منتشر کرده اند، بلکه تعدادی عناصر جدید، مکانیک، دایناسورها و سایر ویژگی ها را نیز برای گنجاندن در نقشه منتشر کرده اند. ویژگی جدیدی که بسیاری از بازیکنان پس از راه اندازی Fjordur در مورد آن سوال دارند رگه های گازی. گاز یک منبع بسیار ارزشمند در فیوردور است، زیرا بازیکنان برای ساخت تعدادی اقلام و تجهیزات مفید به آن نیاز دارند. با این حال، جمع آوری گاز به آسانی رفتن به رگ گاز و افزودن آن به موجودی خود نیست. با این حال، ابتدا باید بدانید که رگه های گاز در فیوردور کجا هستند قبل از اینکه بتوانید آنها را جمع آوری کنید.

تنها یک مکان در نقشه فعلی فیوردور وجود دارد که بازیکنان می توانند رگه های گاز را پیدا کنند. با این حال، این مکان حاوی چندین رگه است، بنابراین فضای کمی برای حرکت در جایی که واقعاً برای جمع‌آوری گاز می‌روید وجود دارد. هنگامی که بازیکنان به یک رگ گاز می رسند، توپ های گاز یخ زده را در بالای رگ می بینند. این موردی است که برای ساختن تمام وسایلی که نیاز به گاز دارند، مانند تجهیزات خطرناک، بنزین، چراغ قوه و باتری و غیره به آن نیاز دارید. در این راهنما ما به جایی که می توانید رگه های گاز را در فیوردور بیابید و همچنین نحوه جمع آوری توپ های گاز یخ زده را توضیح خواهیم داد.

در حال پخش: Ark Survival Evolved: بقای سفارشی ترین تریلر

توپ های گاز یخ زده را جمع آوری کنید

قبل از انتقال به یافتن رگ گاز، باید مطمئن شوید که تجهیزات مناسبی برای بازگرداندن گاز با خود دارید. برای اضافه کردن یک توپ گاز منجمد فیزیکی به موجودی Ark خود، شما باید یک کلکتور گاز بسازید. این عنصر اساساً به شما امکان می دهد توپ گاز را جمع آوری کنید و آن را در زمان واقعی به موجودی خود اضافه کنید.

برای ساخت کلکتور گاز به منابع زیر نیاز دارید:

  • 20 سنگ قیمتی قرمز یا آب متبلور قرمز
  • 40 کریستال یا کریستال اولیه
  • 60 خمیر سیمانی یا خمیر آچاتینا
  • 75 شمش فلزی یا شمش ضایعات فلزی

هنگامی که این منابع را در اختیار دارید، برای ساخت منیفولد گاز به یکی از ایستگاه های ساخت زیر بروید.

  • ساختن
  • زین آرجنتاویس
  • زین کاستوروئید
  • اژدهای خاردار ساد
  • تک تکثیر کننده

با یک منیفولد گازی کاملاً طراحی شده، می توانید آن را در موجودی خود قرار دهید و برای بازدید از رگه گاز با خود بیاورید. لازم به ذکر است که کلکتور گاز یک سازه محسوب می شود، بنابراین از اشیا یا موجودات در طبیعت آسیب خواهد دید. منیفولد نیز به مرور زمان سلامت خود را به آرامی از دست می دهد، بنابراین بسته به مقدار گازی که جمع آوری می کنید، در نهایت مجبور خواهید بود یک مانیفولد جدید بسازید.

برای جمع آوری گلوله های گاز یخ زده، باید کلکتور گاز را روی یک رگه گاز قرار دهید و اجازه دهید پر شود. با نگاهی به صفحه کناری شیشه ای و مشاهده میزان پر شدن آن، می توانید متوجه شوید که چه مقدار از موجودی کلکسیونر باقی مانده است. در مجموع، کلکتور گاز می تواند 24 پشته از 100 توپ گاز یخ زده را در خود جای دهد و حدود 900 دقیقه طول می کشد تا کاملا پر شود. البته، اگر به تعداد زیادی گلوله گاز نیاز ندارید، می‌توانید هر چقدر که نیاز دارید بردارید و سپس جمع‌آورنده گاز را در موجودی خود ذخیره کنید.

پیدا کردن رگه های گاز

حالا برای اطلاعاتی که نیاز دارید. در نقشه فیوردور مکانی ناهموار وجود دارد که رگه های گاز در آن قرار دارند. آنها فقط در جزیره واردیلند، که جزیره جنوب غربی است، قرار دارند. به طور خاص، رگه‌ها در دره واردیلند، که در سمت غربی جزیره است، اما بیشتر در مرکز، نزدیک دریاچه قرار دارند. رگه ها در مختصات 81-84 – 16-13 قرار دارند. اگر دود صورتی را در بالای زمین ببینید، متوجه خواهید شد که به رگ گاز نزدیک می شوید.

مشاهده رگه های گاز دشوار نیست و استفاده از کلکتور گاز به اندازه کافی ساده است. با این حال، ممکن است برای محافظت از خود در برابر هرگونه فوران گازی که از رگ ها رخ می دهد، نیاز به پوشیدن تجهیزات محافظ داشته باشید. با تمام این اطلاعات، شما آماده شروع به جمع آوری گاز و ساخت اقلام زیادی در Ark Fjordur هستید.

اگر تازه وارد بازی هستید، نکات Ark: Survival Evolved را برای مبتدیان از دست ندهید. همچنین می توانید بررسی کنید که کجا می توانید تمام موجودات منحصر به فرد فیوردور را پیدا کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.