منو سایت

چه مدت طول می کشد تا Saints Row کامل شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چه مدت طول می کشد تا Saints Row کامل شود؟

بازی Saints Row این یک شروع جدید برای این سریال قدیمی است. به گفته منتقدان، ریبوت سری Battle of the Saints چندان موفقیت آمیز نبود و دلایل آن را در امتیاز و نقد بازی Saints Row مطرح کردیم. اگر کنجکاو هستید که بدانید محتوای بازی چیست و به دانلود آن برای کامپیوتر و کنسول فکر می کنید. بهتر است ابتدا نگاهی به زمان مورد نیاز برای Saints Row بیندازید و بدانید که برای تکمیل داستان و تجربه تمام محتوای بازی چقدر زمان نیاز دارید.

زمان صرف شده برای بازی Saints Row تفاوت چندانی با اعداد قبلی ندارد و از این نظر شبیه بازی های قبلی است. این بدان معناست که بازی جدید یک ماجرای بزرگ جهان باز نیست که بتوانید ساعت های بی شماری را صرف آن کنید و همچنان محتوای جانبی آن تمام نشود. مطمئناً هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن خواهید داشت و زمان زیادی طول می کشد تا تمام دستاوردها یا تروفی ها را به دست آورید. از آنجایی که مراحل فرعی و محتوای جانبی مورد پسند منتقدان قرار می گیرد. دنبال کردن خط اصلی داستان برای شما کافی خواهد بود.

زمان ردیف Saints مورد نیاز است

زمان ردیف Saints مورد نیاز است

اگر فقط روی داستان اصلی بازی تمرکز کنید، زمان لازم برای Saints Row حدود 10-14 ساعت خواهد بود. در این صورت می توانید از داستان اصلی مطلع شوید و محتوای جانبی آن را بررسی کنید. داستان بازی آنقدرها هم طولانی نیست و می توانید به راحتی در چند روز آن را تمام کنید. البته، سبک بازی و سطح مهارت شما نیز بر مدت زمانی که برای تکمیل Saints Row طول می‌کشد، تأثیر می‌گذارد.

اگر از آن دسته افرادی هستید که مراحل فرعی را همراه با داستان طی می کنید. شما از 18 تا 22 ساعت زمان نیاز دارید. در شهر Santo IIleso فعالیت های مختلفی وجود دارد که نیاز به زمان بیشتری دارد. در نهایت، اگر شما فردی هستید که تمام دستاوردها و تروفی ها را به دست آورده اید و می خواهید تمام جنبه های بازی را ببینید. 40 تا 50 ساعت زمان کافی خواهد بود. اگر سطح چالش های بازی برای شما سخت است، باید بیش از پنجاه ساعت وقت بگذارید.

  1. زمان مورد نیاز برای داستان اصلی: 10 تا 14 ساعت
  2. داستان + سکانس های جانبی: 18 الی 20
  3. تجربه کامل بازی: 40 تا 50 ساعت

همانطور که گفتیم، این ارقام مشابه Saints Row 3 و 4 هستند. اگر بازی را با دوست خود انجام دهید و از حالت Co-op استفاده کنید. سپس باید زمان بیشتری را صرف کنید. اگر تنها هستید و تک نفره بازی می کنید، این اعداد را در ذهن داشته باشید. حالا که می دانید Saints Row چقدر طول می کشد و تاریخچه آن چقدر است، بهتر است به صفحه دانلود بازی بروید و نسخه کرک شده آن را از پارسی گیم دریافت کنید. نطر شما چی هست؟

منبع: TheLoadOut