منو سایت

چهار بازی در سری Assassin’s Creed

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چهار بازی در سری Assassin's Creed

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، به تازگی در وبسایت ResetEra اطلاعاتی فاش شده است که در صورت پیاده سازی، مشترکین سطوح Extra و Premium به بازی های جدید سرویس پلی استیشن پلاس دسترسی خواهند داشت که شامل چهار اثر از سری Assassin’s Creed می شود. .

BlackBate یکی از افشاگران سایت ResetEra است که در افشاگری های اخیر خود بسیار دقیق عمل کرده است. او به تازگی اطلاعاتی در مورد بازی های جدید پلی استیشن پلاس فاش کرده است. اگرچه بلک‌بیت لیست تمام بازی‌هایی که در این ماه به سرویس PS Plus اضافه می‌شوند را منتشر نکرده است، اما نام‌های بزرگی مانند Final Fantasy 7 Remake Intergrade در آن حضور دارند. لیست بازی های جدید پلی استیشن پلاس که توسط بلک بیت فاش شده است به شرح زیر است:

  1. Final Fantasy 7 Remake Intergrade + Episode Intermission
  2. کیش 4 پرچم سیاه قاتل
  3. Assassin’s Creed Unity
  4. Assassin’s Creed Freedom Cry
  5. مجموعه Assassin’s Creed The Ezio
  6. Saints Row IV بازسازی شد
  7. بی خانمان

در میان آثاری که نام آنها در بالا آمده است، تنها اضافه شدن بازی Stray به سرویس پلی استیشن پلاس رسما تایید شده است. این اثر در روز انتشار، مربوط به 19 جولای (28 ژوئیه) برای مشترکین سطوح اضافی و پریمیوم سرویس PS Plus در دسترس خواهد بود. یوبی سافت پیشتر اعلام کرده بود که قصد دارد تجربه کارهای بیشتری را در قالب سرویس پلی استیشن پلاس در دسترس قرار دهد. این تصمیم یوبی سافت در راستای حضور چهار عنوان Assassin’s Creed در لیست منتشر شده توسط بلک بیت است.

بازی جدید PlayStation Plus Assassin's Creed

مجموعه Ezio شامل سه بازی برتر در سری Assassin’s Creed است

لازم به ذکر است که اطلاعات فاش شده تنها یک شایعه است و تا زمانی که سونی رسما از بازی های جدید پلی استیشن پلاس رونمایی نکند، نمی توان به ادعاهای بلک بیت اعتماد کرد. با توجه به برنامه ها و اهداف از پیش تعیین شده سونی برای سطوح Extra و Premium سرویس پلی استیشن پلاس، باید در اواسط ماه جاری منتظر معرفی بازی های این سرویس باشیم. سونی در ابتدای ماه جولای بازی‌های Crash Bandicoot 4: It’s About Time، Arcadegeddon و The Dark Pictures Anthology: Man of Medan را به صورت رایگان در اختیار مشترکین سه سطح سرویس PS Plus یعنی Essential، Extra و Premium قرار داد.

اگر اطلاعات افشا شده توسط بلک‌بیت درست باشد، مشترکین پلی‌استیشن پلاس می‌توانند یک ماه عالی را تجربه کنند. به این ترتیب نه تنها می‌توانید بازی Stray را در روز اول عرضه بدون هیچ هزینه اضافی تجربه کنید، بلکه به بازی Final Fantasy 7 Remake و سه مورد از بهترین بازی‌های سری Assassin’s Creed نیز دسترسی خواهید داشت. شکلی از مجموعه Assassin’s Creed The Ezio. .

نظر شما در مورد بازی های جدید پلی استیشن پلاس چیست؟ آیا آنها توجه شما را جلب کردند؟ از کدام یک از سرویس های PS Plus و Xbox Game So استفاده خواهید کرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Dualshockers