منو سایت

چندین بازی از سری The Witcher در حال توسعه هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چندین بازی از سری The Witcher در حال توسعه هستند

استودیو CD Projekt توسعه چند بازی The Witcher را در جلسه مالی اخیر تایید کرد. به گفته مدیرعامل، دو بازی جدید به طور همزمان ساخته خواهند شد و حماسه جدید Witcher یک پروژه چند بازی خواهد بود. این استودیوی لهستانی در ماه مارس از ماجراجویی جدید Witcher رونمایی کرد و رسما فصل جدیدی را برای طرفداران این مجموعه رقم زد.

آدام کیسینسکی در جلسه بررسی مالی که در روز چهارشنبه برگزار شد، اطلاعات جدیدی درباره The Witcher منتشر کرد. به گفته وی، چند بازی از سری Witcher در حال ساخت هستند و استودیو می خواهد بازی های بیشتری از این سری منتشر کند: «بیش از یک بازی در دست تولید داریم. اولین حماسه شامل سه بازی بود و اکنون می توانیم به بیش از یک بازی فکر کنیم. البته ما در مرحله پیش تولید اولین بازی در دومین حماسه ویچر هستیم.”

CD Project ساخت بازی The Witcher 4 را از Unreal Engine 5 تایید کرد و برای اولین بار از موتور REDengine فاصله گرفت. از آنجایی که توسعه دهندگان هنوز با موتور Unreal تجربه ای ندارند، تیمی از مهندسان از Epic Games به آنها کمک می کنند. این موضوع باعث شده که تا عرضه بازی جدید فاصله زیادی داشته باشیم و به گفته مدیرعامل، مراحل پیش تولید در حال انجام است. داستان بازی در حال شکل گیری است و باید ایده های کلی بازی مشخص شود.

بازی The Witcher 4

حماسه جدید The Witcher

Kicinski در ادامه تاریخ انتشار به‌روزرسانی نسل جدید The Witcher 3 را تایید کرد. این به‌روزرسانی گرافیکی در پایان سال 2022 برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی جدید منتشر خواهد شد. توسعه این نسخه به استودیوی Saber Interactive محول شده است. گزارش اخیر CD Projekt فاش کرد که تمرکز استودیو بر روی بسته الحاقی Cyberpunk 2077 و بازی جدید Witcher است. توسعه دهندگان زیادی روی بازی The Witcher کار می کنند. لازم به ذکر است که تاکنون 65 میلیون نسخه از سری ویچر به فروش رسیده است.

داستان The Witcher 4 در هاله ای از ابهام قرار دارد و با توجه به تصاویر منتشر شده، شاهد خانواده جدیدی از جادوگران خواهیم بود که در رمان های فانتزی اصلی وجود ندارند. این بار استودیو تصمیم گرفته تا داستان جدیدی را روایت کند و باید دید چه تغییراتی از نظر گیم پلی ایجاد خواهد شد. CD Projekt هنوز کار روی پروژه دوم را شروع نکرده است و این احتمال وجود دارد که پروژه دوم دنباله ای بر بازی جدید The Witcher باشد. لازم به ذکر است که این دو بازی به صورت همزمان در حال ساخت هستند و استودیو هنوز آمادگی معرفی آنها را ندارد.

منبع: VGC