منو سایت

چقدر طول می کشد تا Steelrising کامل شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چقدر طول می کشد تا Steelrising کامل شود

بازی فولادسازی یکی از آثار جدید شرکت فرانسوی Nacon به نسخه ای متفاوت از انقلاب فرانسه می پردازد و بازیکنانی که شخصیت روباتیکی به نام Aegis را کنترل می کنند در مقابل ارتش رباتیک پادشاه لوئیس شانزدهم قرار می گیرند. Steelrising امروز منتشر شده است و شاید بخواهید بدانید که چقدر طول می کشد تا انقلاب فرانسه شروع به تغییر کند و پادشاهی ویران شود. در این مقاله به برای فولاد زمان می برد ما پرداخت خواهیم کرد.

آنچه در Steelrising اهمیت دارد، سبک مبارزه است. توسعه دهندگان از سری Souls الهام گرفته اند و در نتیجه نبردهای سخت و دشواری را تجربه خواهید کرد. این بستگی به سطح مهارت های مبارزه شما و سرعت شما در از بین بردن دشمنان دارد. همچنین محتوای جانبی بخشی از بازی است و گرفتن تمام تروفی ها و اچیومنت ها کار ساده ای نیست و زمان زیادی را می طلبد. بنابراین نمی توان این اثر را یک بازی کوتاه دانست.

برای فولاد زمان می برد

برای فولاد زمان می برد

اگر فقط می خواهید روی داستان تمرکز کنید و در کمپین اصلی پیشرفت کنید، پانزده ساعت کافی است. در این زمان می توانید با دشمنان مختلف مبارزه کنید، باس های مختلف را شکست دهید و در نهایت تیتراژ پایانی بازی را ببینید. از این نظر باید گفت که با یک Soulslike کوتاه روبرو هستیم، اما این بدان معنا نیست که بازی تنها پانزده ساعت محتوا دارد، بلکه برای دیدن تمام جنبه های بازی حدود دو برابر زمان نیاز است.

اگر بخواهید محتوای جانبی بازی را مشاهده کنید، زمان مورد نیاز برای Steelrising به 30 ساعت افزایش می یابد. در این مدت می توانید تمام زیرنویس ها را تکمیل کرده و بیشتر آیتم های بازی را جمع آوری کنید. تروفی های مختلفی در سیستم مبارزه بازی وجود دارد و اگر از بازیکنان حرفه ای سولز هستید، می توانید بیشتر آن ها را از همان ابتدا دریافت کنید. در غیر این صورت، باید زمان بیشتری را برای آن صرف کنید.

  1. زمان لازم برای تکمیل داستان: 15 ساعت
  2. زمان مورد نیاز برای دریافت تمام تروفی ها: 30 ساعت
چقدر طول می کشد تا Steelrising کامل شود

تریلر گیم پلی بازی Steelrising منتشر شد [Nacon Connect]

بازی Steelrising از حالت کمکی پشتیبانی می کند. این حالت برای افرادی طراحی شده است که استقامت لازم برای تحمل سطح دشواری را ندارند و می خواهند زودتر به پایان برسند. حالت Help به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به یادگیری تمام جنبه های سیستم مبارزه، داستان بازی را درک کنید. توجه داشته باشید که تروفی ها در حالت کمکی فعال نمی شوند و اگر می خواهید بازی را شکست دهید، این حالت را انتخاب نکنید.

بازی قبلی Spiders به ​​نام GreedFall که در سال 2019 منتشر شد، داستانی 25 ساعته داشت و زمان مورد نیاز برای Steelrising نیز تقریباً به همین میزان است. Steelrising را می توانید از طریق پارسی گیم برای کامپیوتر دانلود کنید. نسخه های PS5 و Xbox Series نیز منتشر شد.

منبع: GameRant