منو سایت

چقدر طول می کشد تا فیلم Marvel’s Spider-Man تمام شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چقدر طول می کشد تا فیلم Marvel's Spider-Man تمام شود؟

آیا می خواهید بدانید چگونه به پایان برسانید بازی Marvel Spider-Man چقدر طول می کشد؟ آیا می خواهید بدانید قبل از دانلود بازی چند روز باید برای تکمیل داستان و مراحل فرعی وقت بگذارید؟ این مقاله سعی دارد تمام اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد. اگر می خواهید فقط برای مراحل اولیه وقت بگذارید و کسی هستید که این کار را سریع انجام می دهید. بیست ساعت انجام خواهد شد. اما برای تکمیل بازی به زمان بیشتری نیاز خواهید داشت.

همانطور که می دانید نسخه PC بازی Spider-Man همان نسخه ای است که برای PS5 منتشر شد. این بازی ریمستر شده و گرافیک بهتری نسبت به نسخه PS4 دارد. اگر به سیستم مورد نیاز مرد عنکبوتی مارول توجه کرده اید. می دانید که بازی به سخت افزار قوی تری نسبت به پلی استیشن 4 نیاز دارد. این نسخه همچنین شامل تمامی مطالب است و بهترین گزینه دانلود است. شما در واقع تجربه بهتری نسبت به آنچه در PS4 دیده اید دریافت می کنید و حتی می توانید بازی را با سرعت 120 فریم بر ثانیه اجرا کنید.

اینکه چقدر طول می کشد تا Marvel’s Spider-Man کامل شود به سبک بازی شما بستگی دارد. برخی توانسته اند داستان را در بیست ساعت به پایان برسانند. در واقع بیست تا بیست و پنج ساعت برای مراحل اولیه کافی خواهد بود. می دانید که مرد عنکبوتی مارول مراحل فرعی زیادی دارد و کاوش در جهان وسیع او نیز جذابیت خاصی دارد. بنابراین می توانید کل بازی را امتحان کنید. برای بازی باید حدود چهل ساعت وقت بگذارید. لازم به ذکر است که لباس های مختلف مرد عنکبوتی نیز در بازی وجود دارد که به دست آوردن آنها زمان بیشتری می برد.

وقت آن است که فیلم Marvel's Spider-Man را به پایان برسانیم

وقت آن است که فیلم Marvel’s Spider-Man را به پایان برسانیم

در تجربه اولیه ما از بازی، 25 ساعت برای تکمیل مراحل اصلی و چند مرحله فرعی کافی بود. سپس به دستاوردها دست زدیم و در عرض 35 ساعت توانستیم جام پلاتینیوم را بدست آوریم. به عبارت دیگر، بازی آنقدر طولانی نیست و می توانید آن را در کمتر از 40 ساعت به پایان برسانید. با توجه به How Long to Beat، در اینجا نگاهی به مدت زمان ساخت مرد عنکبوتی مارول می اندازیم:

  1. داستان اصلی: ساعت 4 بعد از ظهر
  2. مراحل اصلی + فرعی: 24 ساعت
  3. کسب تمام تروفی ها: 31 ساعت

همانطور که می بینید، وب سایت پیشنهاد می کند که 16 ساعت برای اتمام Marvel’s Spider-Man کافی است. این زمان کمی کمتر از آن چیزی است که فکر می کنید و برای کسی است که می تواند بدون مرگ و در سریع ترین زمان تمام کند. خواهید دید که بازی مرد عنکبوتی یک امر خطی است و نه آنقدرها که فکر می کنید جهان باز است و در واقع به همین دلیل است که پیچش و کاوش نیویورک با خط روایی داستان در تضاد است.

ریمستر بازی Spider-Man شامل DLC نسخه اصلی است. بسته الحاقی City That Never Sleeps شامل سه داستان کوتاه است که تکمیل هر کدام سه ساعت زمان می برد. می توانید این محتوای الحاقی را در 9 ساعت تکمیل کنید. اگر DLC ها را در کنار داستان اصلی در نظر بگیریم، 35-45 ساعت برای شما کافی خواهد بود.

منبع: GamesRadar