منو سایت

چرا پینوکیو شخصیت اصلی Lies of P است؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چرا پینوکیو شخصیت اصلی Lies of P است؟

وقتی به بازی‌های Soulslike فکر می‌کنید، احتمالاً به سبک فانتزی تاریک با فضایی تاریک و ترسناک فکر می‌کنید. اما چگونه یک شخصیت کارتونی به یاد ماندنی به نام پینوکیو می تواند شخصیت اصلی فیلم باشد بازی Lies of P حضور دارند؟

به لطف بازی‌های استودیویی FromSoftware برای خلق آثار خاطره‌انگیز، حالا در یک بازی ترسناک با فضایی تاریک، شخصیتی خاطره‌انگیز را تجربه می‌کنیم که در بین کودکان بسیار محبوب است. طبق داستان ها و انیمیشن های منتشر شده، بینی پینوکیو هر بار که دروغ می گوید بلندتر می شود. اما برخی از افسانه ها از سرنوشت و زندگی تلخ و تاریک شخصیت پینوکیو صحبت می کنند. احتمالا با توجه به این افسانه، سازندگان به این فکر افتاده اند که این شخصیت را در بازی Lies of Pi قرار دهند.

به گزارش پارسی گیم، طبق گفته چوی جی وون، کارگردان بازی Lies of P، او می خواست با استفاده از شخصیت پینوکیو، با ترکیبی از ترس و اتفاقاتی که باعث وقوع آن شده، بازیکنان را با دنیای Soulslike آشنا کند. اگرچه این تنها دلیل ساخت این عنوان نیست، اما جی وون در مصاحبه ای دیگر توضیح داد که زمانی که بازیکنان می خواهند با این بازی وارد اتفاقات ترسناک فرانسه شوند، قصد داشته تا با شخصیتی آشنا و خاطره انگیز همراه شوند.

پینوکیو، دروغ های پی

پینوکیو شخصیت اصلی فیلم The Lies of P

Ji-won همچنین توضیح داد که ما می‌خواستیم ابتدا اولین بازی Souls مانند خود را با موضوع و شخصیت محبوب بسازیم، بنابراین با یک شخصیت محبوب شروع کردیم و به او داستانی با پیچش منحصر به فرد خود دادیم. با این حال، نسخه داستان همان نسخه ای است که طرفداران با آن آشنا هستند و در اصل یک اقتباس زیبای دیزنی با فضاسازی و تم تاریک و ترسناک است.

جی وون همچنین اضافه کرد که ریشه های پینوکیو بسیار متنوع است و بازیکنان می توانند او را در مناطق مختلف از جمله اقیانوس، خانه پدری ژپتو و قدم گذاشتن در شکم نهنگ همراهی کنند. بنابراین این چیدمان با شکل و فضای ترسناک می تواند برای بازیکنان جذاب باشد.

به لطف تریلر گیم پلی Lies of P که در رویداد Opening Night Live Gamescom 2022 نشان داده شد، توجه بسیاری از مردم به این عنوان خیره کننده جلب شد و برخی آن را برداشت دیگری از Bloodborne می نامند.

چرا پینوکیو شخصیت اصلی Lies of P است؟

تریلر گیم پلی بازی The Lies Of P منتشر شد [گیمزکام 2022]

با این حال، بازی Lies of P توسط Neowiz Games با همکاری هشت استودیو دیگر در حال توسعه است و هنوز اطلاعات دقیقی از تاریخ انتشار این عنوان وجود ندارد، اما طبق گزارش های مختلف، Lies of P برای عرضه در سال 2023 در نظر گرفته شده است.

منبع: Gamesradar