منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • چالش های هفته یازدهم بازی Fortnite (فصل 3، فصل 1): شیب به مدت 60 ثانیه

چالش های هفته یازدهم بازی Fortnite (فصل 3، فصل 1): شیب به مدت 60 ثانیه

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چالش های هفته یازدهم بازی Fortnite (فصل 3، فصل 1): شیب به مدت 60 ثانیه


Fortnite Week 11 تقریبا نزدیک است. از پنجشنبه، 17 فوریه، ساعت 7 صبح PT / 10 صبح PT، هفت چالش جدید و 175000 XP برای گرفتن وجود دارد. لیست این هفته شامل بازدید از نگهبانان شرور IO است که در حال حفاری جزیره هستند، دوئل کردن با یکی از سه NPC و زنده ماندن یک دقیقه در Tilted Towers پس از فرود آمدن در آنجا، از جمله موارد دیگر. لیست کامل چالش های Fortnite Week 11 را در زیر مشاهده کنید.

چالش های فورتنایت – هفته یازدهم

طبق معمول، ماموریت‌های هفتگی جدید در بخش ماموریت‌های فصلی فهرست شده‌اند که در طول بازی و زمانی که در لابی هستید قابل مشاهده هستند. قیمت هر کدام از آنها 25000 XP است و می توان آنها را به هر ترتیبی که دوست دارید در Fortnite تکمیل کرد. در اینجا نحوه نمایش آنها در بازی آمده است و به دنبال آن نکاتی برای تکمیل هر یک آمده است:

  • از سایت های مته تیم Mole (3) – 25000 XP دیدن کنید
  • هنگام رانندگی وسیله نقلیه، چوب کاج را پایین بیاورید – 25000 XP
  • با مسلسل به حریفان آسیب بزنید (200) – 25000 XP
  • مانککه، رونین یا شانتا را در یک دوئل شکست دهید – 25000 XP
  • در برج های کج فرود بیایید و 60 ثانیه زنده بمانید – 25000 XP
  • Quadcrasher را تا Pinnacle Peak برانید – 25000 XP
  • ویرایش ساختارها (15) – 25000 XP

بازدید سایت های حفاری تیم مول سخت نیست، به شرطی که بدانید آنها کجا هستند. با نقشه مشورت کنید، نزدیک یکی فرود بیایید، سپس به دو تا از چهار نقشه دیگر سفر کنید و کارتان تمام است. یا، اگر ترجیح می دهید، در یک بازی متفاوت از سه بازی متوالی فرود بیایید تا XP را از این طریق برنده شوید. در عین حال، دوئل مانکه، رونین یا شانتا آسان است: آنها را روی نقشه پیدا کنید، آنها را به یک دوئل دعوت کنید، برنده شوید و ناگهان 25000 XP ثروتمندتر می شوید. اگر نمی‌دانید مقصد مورد نظر خود را کجا پیدا کنید، این راهنمای مفید برای هر مکان NPC در فصل 1 Fornite فصل 3 را بررسی کنید و می‌توانید یک فرود را درست در آستانه آن‌ها برنامه‌ریزی کنید. فقط قبل از اینکه چالش را به چالش بکشید ابتدا آماده شوید.

این صفحه بوت از فصل 2، فصل 5 ممکن است راهی برای تکمیل ماموریت این هفته باشد.
این صفحه بوت از فصل 2، فصل 5 ممکن است راهی برای تکمیل ماموریت این هفته باشد.

شما می توانید راهنمای ما را دنبال کنید کاج های چوبی به شما کمک می کند تا با وسیله نقلیه یک نفر را به زمین بیاندازید – فقط مطمئن شوید که وقتی به چوب جامد برخورد می کنید، چیزی را که به درستی رانندگی می کنید، هدف گرفته اید. آسیب به حریف با مسلسل و ساختارهای ویرایش همچنین ساده هستند، فقط چشمان خود را از تفنگ جدا کنید تا بتوانید آن را تمام کنید.

دو ماموریت مبتنی بر مکان آخر دارای سطوح دشواری کاملاً متفاوتی هستند: اول، راندن Quadcrasher به قله Pinnacle خیلی سخت نخواهد بود، شما می توانید بسیاری از آنها را در نزدیکی Logjam Lumberyard پیدا کنید. با توجه به فرود آمدن در برج های کج و زنده ماندن برای 60 ثانیه، خوب … این محبوب ترین مکان روی نقشه است و این جستجو فقط باعث محبوبیت بیشتر آن می شود. هنگام فرود حریفان خود را تماشا کنید، مکانی دور از عمل پیدا کنید و تا زمانی که می توانید پنهان شوید.

همه چیز مربوط به چالش های هفته یازدهم Fortnite است. اگر برای انجام این کارها به ظاهر جدیدی نیاز دارید، اپیک گیمز همکاری جدیدی با NBA اعلام کرده است که شامل پوسته ای از تجهیزات رسمی بازی ستاره های NBA قبل از بازی برای سال 2022 می شود. همچنین کنترل های ترافیکی جدید را مشاهده کنید. به عنوان بخشی از پچ 19.30 گنجانده شده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.