منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • چالش عملیات مخفی Fortnite: کجا می توان اینتل در معرض خطر را ساخت

چالش عملیات مخفی Fortnite: کجا می توان اینتل در معرض خطر را ساخت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چالش عملیات مخفی Fortnite: کجا می توان اینتل در معرض خطر را ساخت

چالش مخفی دیگری در Fortnite، فصل 3، فصل 2 ظاهر شد و The Origin از شما نمی‌خواهد که امروز مرتکب قتل شوید (خب، به هر حال نه مستقیم). ما یک هدف اولیه مشابه به عنوان آخرین ماموریت، ایجاد اتصال به یک دستگاه در Zero Build داریم، و خوشبختانه ما همان سایت های خرابی دفعه قبل را داریم. با این حال، ما زمان بسیار کمتری برای تکمیل این ماموریت داریم، بنابراین مطمئن شوید که این ماموریت را قبل از ساعت 6 صبح به وقت شرقی / 9 صبح به وقت شرقی در 18 آوریل تکمیل کنید.

Origin همچنین به دلیل “اشتباه تاکتیکی” از طرف Peeley یک گل دوم جدید را به ما اختصاص داد. ما باید مقداری اطلاعات در معرض خطر را از دو پایگاه IO در Zero Build جمع آوری کنیم. (توجه: لازم نیست همه این کارها را در یک دور انجام دهید، بنابراین اگر بمیرید یا دایره متلاطم شما را از پست دوم حذف کرد، فقط به یک بازی جدید برگردید و مستقیماً به آن پست دوم بروید.) برخی از آنها وجود دارد. . پنج مکان برای انتخاب؛ یکی بین Greasy Grove و Synapse Station، یکی در غرب Joneses، یکی در جاده Sanctuary به Coney Crossroads، یکی درست در شمال Daily Bugle و دیگری در شرق Sleepy Sound، و در نهایت یکی در خارج از Logjam Lumberyard. به هر یک از آنها بروید (من مکان های Greasy Grove و Coney Crossroads را انتخاب کردم، اما البته، در رفتن به جایی که می خواهید تردید نکنید.)

برای این ماموریت عملیات مخفی به هر دو مورد از این مکان ها بروید.
برای انجام این ماموریت Secret Operations به دو مورد از این مکان ها بروید.

هنگامی که به پاسگاه رسیدید، به دنبال یک جعبه سیاه درخشان با یک پوشه روی آن بگردید. این اطلاعات به خطر افتاده ای است که Origin به دنبال آن است. آن را بردارید، بشویید و برای قفسه سینه دوم در یک پاسگاه دیگر تکرار کنید، پس از آن The Origin با شما تماس می گیرد و اطلاعیه ای دریافت می کند که ماموریت را انجام داده اید.

تبریک می‌گوییم، لوپر – شما (نه پیلی) در حال حاضر واجد شرایط ماموریت عملیات مخفی بعدی هستید، که در 28 آوریل به سراغ شما خواهد آمد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.