منو سایت

پیش نمایش زنده فصل دوم Halo Infinite

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پیش نمایش زنده فصل دوم Halo Infinite

پیش نمایش زنده فصل دوم Halo Infinite

چند روز مانده به انتشار Halo Infinite Season 2، 343 یک استریم زنده طولانی را در جامعه اجرا کرد و جزئیاتی از تغییرات و اضافات وارد شده به بازی در ماه های آینده را نشان داد. این جریان کمی بیش از یک ساعت و نیم طول کشید، اما اگر آن را از دست دادید، نگران نباشید. در اینجا ما نتایج اصلی جریان را به تفصیل بیان کرده ایم. از جزئیات جدید در مورد داستان مدت زمانی که بازیکنان می توانند انتظار بازی نسخه بتا Forge را داشته باشند، در اینجا همه چیزهایی است که در طول پخش زنده Halo Infinite در جامعه فاش شده است.

خلاصه انجمن زنده فصل دوم Halo Infinite

343 اعلام کرد که بر روی نرم افزار ضد کلاهبرداری خود تمرکز کرده است و متعهد است تا زمانی که بازی زنده ادامه دارد، آن را بهبود بخشد. در پخش زنده، تیم اعتراف کرد که هیچ لیست پخش رتبه بندی شده ای وجود ندارد. 343 همچنین گفت که هیچ چالشی راه اندازی نشده است و سیستم XP.

در حال پخش: سلام بی نهایت تریلر فصل 2 – گرگ های تنها

این تیم برنامه‌هایی را برای آنچه Drop Pods می‌نامد، به‌روزرسانی‌های ماهانه که هم محتوا و هم اشکالات را اضافه می‌کند، رونمایی کرده است. استاتن تضمین می کند که کمپین تعاونی امیدوارکننده به نظر می رسد و 343 به دنبال راه اندازی آن در پایان ماه اوت همراه با تکرار ماموریت است. او همچنین توضیح داد که وقتی می نویسد که حالت Forge در نسخه بتا باز شروع می شود، 343 به چه معناست. هنگامی که حالت Forge در ماه سپتامبر منتشر شود، یک “مجموعه کامل از ویژگی ها” خواهد بود و هر کاری که بازیکنان در نسخه بتا انجام می دهند به نسخه کامل منتقل می شود.

مشابه تمرکز فصل 1 بر روی Reach، فصل 2 نیز یک موضوع خواهد داشت. این بار، گرگ های تنها پشت دشمن خواهند بود و سعی می کنند چیزی خطرناک را به آکادمی بازگردانند.

بخشی از تریلر فصل 2 را می توانید در زیر مشاهده کنید، اما 343 افشای کامل را برای روز پخش حفظ می کند. درست مانند نحوه عملکرد Halo Reach، Spartan شما با هر چیزی که می پوشید در صحنه ظاهر می شود. رویداد داستان سرایی سینمایی که در استیم نمایش داده می‌شود، بخشی از یک «داستان سریال» خواهد بود که در فصل‌های آینده روایت می‌شود. 343 همچنین یک جریان میانی سینمایی دیگر را آزار می دهد بدون اینکه توضیح دهد که چگونه در داستان کلی Halo Infinite بازی خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد به‌روزرسانی جدید، در اینجا همه چیزهایی که درباره Halo Infinite Season 2 می‌دانیم آورده شده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.