منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • پیش ثبت نام Diablo Immortal برای iOS در حال افتتاح است، انتظار می رود لوازم آرایشی ویژه

پیش ثبت نام Diablo Immortal برای iOS در حال افتتاح است، انتظار می رود لوازم آرایشی ویژه

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پیش ثبت نام Diablo Immortal برای iOS در حال افتتاح است، انتظار می رود لوازم آرایشی ویژه

پیش ثبت نام Diablo Immortal برای iOS در حال افتتاح است، انتظار می رود لوازم آرایشی ویژه

Diablo Immortal یک قدم به انتشار نزدیک‌تر است، زیرا بلیزارد اعلام کرد که پیش‌ثبت‌نام برای iOS باز است. پیش ثبت نام از قبل برای اندروید در دسترس بود.

بلیزارد در توییتی اعلام کرد، هرکسی که پیش‌ثبت‌نام کند، در زمان عرضه به «مواد آرایشی انحصاری» دسترسی خواهد داشت. در صورتی که Diablo Immortal به 30 میلیون پیش ثبت نام جهانی برسد، کیت آرایشی هورادریم به همه بازیکنان داده خواهد شد. چاپ کوچک همچنین مشخص می کند که بازیکنان در واقع باید وارد بازی شوند و درس را کامل کنند تا بسته لوازم آرایشی را بردارند. همانطور که در ویدیوی زیر مشاهده می کنید، کیت آرایشی هورادریم شامل تجهیزاتی زیبا برای شخصیت شماست.

در حال پخش: Diablo Immortal | تریلر لوازم آرایشی برای پیش ثبت نام

Diablo Immortal قرار است اواخر امسال عرضه شود. کارگردان بازی Wyatt Cheng اخیراً در مورد اینکه چگونه بازی در زمان عرضه، شامل تعدادی بهبود و تنظیمات بر اساس بازخورد بازیکنان از نسخه بتا بسته شده است، صحبت کرده است. لیست تغییرات بسیاری از جنبه های بازی را شامل می شود، از مکانیک اجتماعی و خریدهای درون بازی گرفته تا پیشرفت شخصیت و پشتیبانی از کنترلر.

هنگامی که او می رسد، او ممکن است شامل یک کلاس بی سابقه Diablo، Blood Knight باشد. انتظار می‌رود علاوه بر Diablo Immortal، یک پروژه وارکرفت موبایل نیز در سال 2022 وارد بازار شود. در همین حال، Diablo IV پس از تاخیر، تاریخ انتشار رسمی ندارد، اما انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۳ عرضه شود.

با نگاهی به آینده، اکتیویژن بلیزارد گفت که تمامی فرنچایزهای متعدد آن بازی های موبایلی را دریافت خواهند کرد. درک دلیل آن کار دشواری نیست، زیرا بازی های موبایلی از کنسول ها و رایانه ها محبوب تر و سودآورتر هستند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.