منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • پیشنهادات آخر هفته Steam: Disco Elysium با کمترین قیمت و فروش دیجیتالی

پیشنهادات آخر هفته Steam: Disco Elysium با کمترین قیمت و فروش دیجیتالی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پیشنهادات آخر هفته Steam: Disco Elysium با کمترین قیمت و فروش دیجیتالی

Disco Elysium: The Final Cut یکی از بهترین بازی‌های نقش آفرینی در حافظه اخیر است – و اکنون می‌توانید آن را با کمترین قیمتی که در Steam به یاد داریم، دریافت کنید. RPG داستانی بسیار تحسین شده در مقایسه با قیمت کاتالوگ آن 40 دلار به تنها 14 دلار کاهش یافته است. اگر هنوز عنوان کارآگاهی تلخ را تجربه نکرده اید، هرگز زمان بهتری وجود نداشته است. علاوه بر معامله بزرگ Disco Elysium، می توانید تعداد زیادی از بازی های Devolver Digital را نیز ذخیره کنید.

بررسی ما به بازی امتیاز 10/10 داد که بیشتر به دلیل داستان سرایی منحصر به فرد و کیفیت بالای آن است. دیوید وایلدگویز منتقد می‌نویسد: «Disco Elysium یکی از بهترین بازی‌های نوشتاری است که تا به حال بازی کرده‌ام. «در اینجا غرور و اعتماد به نفس وجود دارد که کمتر دیده می شود. او توانایی استادانه ای دارد که در چند جمله از درام و دسیسه به کمدی پوچ و تفسیرهای تند سیاسی برود.

اگر Disco Elysium نظر شما را جلب نمی کند، بسیاری از بازی های Devolver Digital تا 16 می در فروش هستند. کاتالوگ کامل را می توانید در Steam پیدا کنید، اما در اینجا برخی از موارد مورد علاقه ما وجود دارد.

بهترین پیشنهادات در Steam

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.