منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • پیش‌سفارش‌های Nintendo Switch Sports اکنون در دسترس هستند، همراه با بند پای Joy-Con

پیش‌سفارش‌های Nintendo Switch Sports اکنون در دسترس هستند، همراه با بند پای Joy-Con

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پیش‌سفارش‌های Nintendo Switch Sports اکنون در دسترس هستند، همراه با بند پای Joy-Con

Nintendo Switch Sports، جانشین معنوی فرنچایز Wii Sports، در 29 آوریل منتشر خواهد شد. در حالی که قطعا بازگشت نینتندو به دنیای ورزش های کنترل شده توسط سوییچ منطقی است، اما هیچ کس انتظار این خبر را در جریان نینتندو دایرکت در فوریه نداشت. Nintendo Switch Sports در دسترس است هم اکنون پیش سفارش دهید نسخه دیجیتال 40 دلار و نسخه فیزیکی 50 دلار قیمت دارد.

اگر از طرفداران فوتبال هستید، ممکن است بخواهید نسخه فیزیکی Nintendo Switch Sports را انتخاب کنید. نسخه فیزیکی یک وسیله جانبی بند پا برای کنترلرهای Joy-Con ارائه می‌شود که می‌توان از آن برای تقلید ضربه زدن به شوت فوتبال استفاده کرد.

پاداش پیش‌سفارش برای Nintendo Switch Sports

هنوز هیچ پاداشی برای پیش‌سفارش اعلام نشده است. خرده‌فروش‌های بزرگ تمایل دارند برای بسیاری از بازی‌های سوییچ از کشورهای اول آیتم‌های جایزه انحصاری داشته باشند، بنابراین در صورت فاش شدن پاداش‌ها، حتماً این مقاله را به‌روزرسانی می‌کنیم.

Nintendo Switch Sports شامل شش ورزش نوپا است: فوتبال، بولینگ، والیبال، تنیس، بدمینتون و یک بازی شمشیر به نام Chambara. بولینگ و تنیس محصولات اصلی Wii Sports بودند، اما گلف کجاست؟ خوشبختانه، گلف کنترل‌شده نیز در پاییز امسال به‌عنوان یک به‌روزرسانی رایگان بازمی‌گردد. گرافیک بسیار متفاوت از Wii به نظر می‌رسد، زیرا ما شخصیت‌های Mii را با دست‌های شناور به نفع آواتارهای واقعی‌تر دور انداختیم (بالاخره، آنها متحرک هستند).

Nintendo Switch Sports دارای چند نفره محلی و آنلاین خواهد بود. اما لطفاً فراموش نکنید که از مچ بند Joy-Con استفاده کنید – این را زمانی می گوییم که انتظار داریم ویدیوهای YouTube را از افرادی ببینیم که کنترلرهای Joy-Con خود را به سمت تلویزیون های خوب خود پرتاب می کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.