منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • پیش‌سفارش‌های Ghostwire: Tokyo قبل از تاریخ انتشار ۲۵ مارس در دسترس هستند

پیش‌سفارش‌های Ghostwire: Tokyo قبل از تاریخ انتشار ۲۵ مارس در دسترس هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پیش‌سفارش‌های Ghostwire: Tokyo قبل از تاریخ انتشار ۲۵ مارس در دسترس هستند

Ghostwire: Tokyo در 25 مارس برای پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود و اکنون پیش‌فروش‌ها از بسیاری از خرده‌فروشان آنلاین در دسترس است. دو نسخه از بازی موجود است: نسخه استاندارد که فقط بازی اصلی را شامل می شود و نسخه لوکس که شامل محتوای اضافی در بازی می شود. علاوه بر این، برخی از خرده‌فروش‌ها جوایز انحصاری پیش‌سفارشی را در نظر می‌گیرند که در هیچ جای دیگری نمی‌توانید آن‌ها را دریافت کنید، از جمله قفسه‌های کتاب استیل نسخه محدود، لوازم آرایشی درون بازی و حتی دسترسی زودهنگام به بازی کامل – اما اینکه کدام موارد اضافی به این بستگی دارد که در کجا سفارش دهید. پیشرفت.

Ghostwire: Tokyo یک اکشن ماجراجویی اول شخص با تمرکز بر مبارزه تن به تن است. این آخرین بازی از توسعه دهنده مشهور Shinji Mikami، خالق Resident Evil و Evil Within است. Ghostwire: Tokyo حتی در ابتدا به عنوان The Evil Within 3 قبل از تغییر جهت در ابتدای توسعه برنامه ریزی شده بود. بازی در توکیو پس از یک اتفاق عجیب و غریب فراطبیعی رخ می دهد که در آن همه افراد شهر به جز شما ناپدید می شوند. با این حال، شما کاملا تنها نیستید. شیاطین، ارواح و دیگر موجودات شبح وار شهر را تسخیر کرده اند، از جمله روحی به نام “KK” که متعلق به قهرمان داستان آکیتا است و به او قدرت های ویژه ای می دهد. بازیکنان یک شهر متروکه را کشف می کنند و در نبردی بر اساس هنرهای رزمی با دشمنان ماوراء طبیعی مبارزه می کنند، جایی که استفاده از نقاط ضعف ابتدایی دشمنان شما کلید پیروزی است. اوه، و یک گربه یوکای سخنگو در ویترین مغازه است. اگر این باعث نشود که کیف پول خود را باز کنید، نمی دانم چه اتفاقی می افتد.

جالب اینجاست که Ghostwire: Tokyo یک بازی برای PS5 است که توسط Bethesda منتشر شده است که در سال 2020 توسط Xbox خریداری شد، اما Xbox به انحصار بازی برای PS5 – حداقل برای یک سال – احترام می گذارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.