منو سایت

پیشتاز برای مدتی آزاد خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پیشتاز برای مدتی آزاد خواهد بود

Call of Duty Vanguard مدتی پیش به عنوان جدیدترین اثر از سری Call Of Duty منتشر شد. این بازی دارای سه قسمت کمپین داستانی، حالت چند نفره و زامبی ها می باشد. طبق جدیدترین اخبار بازی، اکتیویژن به بازیکنان این فرصت را داده است تا برای مدتی به صورت رایگان قسمت چندنفره Call Of Duty: Vanguard را تجربه کنند.

بازی Call of Duty: Vanguard، هجدهمین بازی از سری بازی‌های Call of Duty، نوامبر گذشته برای رایانه‌ها و کنسول‌های نسل هشتم و نهم منتشر شد. در قالب این اثر بار دیگر وارد دوران جنگ جهانی دوم می شویم و در بخش تاریخ با تهدید جدیدی مواجه می شویم که در پایان جنگ به وجود آمد. قسمت زامبی Call of Duty بخشی از داستان Dark Aether است و پیش درآمدی برای تاریخ Black Ops از جنگ سرد است. قسمت چند نفره بازی Call of Duty: Vanguard شامل حالت ها و نقشه های مختلف است و در گذشته پیشرفت هایی داشته است.

با وجود محبوبیت زیاد سری Call Of Duty، بسیاری از بازیکنان هنوز در مورد Call of Duty Vanguard تردید دارند. به همین منظور شرکت اکتیویژن در قالب یک رویداد دسترسی رایگان این امکان را برای علاقه مندان فراهم کرد تا قسمت چندنفره بازی Call Of Duty: Vanguard را به صورت رایگان تجربه کنند. از 30 مارس تا 13 آوریل (10 تا 24 آوریل) محتوای رایگان بخش چند نفره Call of Duty Vanguard در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

Call of Duty Vanguard Call of Duty Vanguard

قسمت چند نفره بازی COD Vanguard حالت های مختلفی دارد

در قالب یک رویداد دسترسی رایگان، می توانید به مدت دو هفته در تمامی پلتفرم ها به قسمت چند نفره Call Of Duty: Vanguard دسترسی محدود داشته باشید. این رویداد شامل تعدادی حالت بازی Call of Duty Vanguard است که می توانید در کارت های جدید فصل دوم، کازابلانکا و گوندولا تجربه کنید.

علاوه بر این، تجربه رایگان چند نفره Duty: Vanguard شامل یک حالت مسابقه اسلحه جدید است که روی نقشه کوه‌های آلپ انجام می‌شود. این حالت شامل تانک ها و موتور سیکلت ها می شود و در بزرگترین نقشه بازی Call of Duty Vanguard باید سعی کنید پایگاه دشمن را از بین ببرید. علاوه بر این، رویداد دسترسی رایگان تعدادی حالت هدف گرا را در قالب برخی از محبوب ترین نقشه ها از جمله Shipment و Das Haus در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

در کنار تجربه چند نفره رایگان، اسنوپ داگ خواننده سرشناس به عنوان یکی از شخصیت های مورد استفاده به Call of Duty Vanguard و Warzone اضافه می شود. در حال حاضر، به عنوان بخشی از رویداد Rebirth Reinforced، Activision تغییرات نقشه جزیره Rebirth Call of Duty Warsaw را جشن می گیرد. این به بازیکنان اجازه می دهد تا XP و جوایز قابل توجهی دریافت کنند.

نظر شما در مورد فرصت تجربه بخش چندنفره رایگان Call Of Duty: Vanguard چیست؟ آیا از این فرصت استفاده می کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot