منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • پچ ماجراجویی عظیم تازه کشف شده Final Fantasy XIV اکنون در حال پخش است

پچ ماجراجویی عظیم تازه کشف شده Final Fantasy XIV اکنون در حال پخش است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پچ ماجراجویی عظیم تازه کشف شده Final Fantasy XIV اکنون در حال پخش است

پچ ماجراجویی عظیم تازه کشف شده Final Fantasy XIV اکنون در حال پخش است

Patch 6.1 Final Fantasy XIV با نام Newfound Adventure قبلاً منتشر شده است و برای بازیکنان آماده است تا محتوای جدید فراوانی را کشف کنند. این وصله مجموعه‌ای از ماموریت‌های داستانی اساسی جدید، یک حمله اتحاد جدید، یک حالت PVP به نام Crystalline Conflict، و محتوای جدید بیشتر، و همچنین مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های کیفیت زندگی و رفع اشکال را اضافه می‌کند.

با نصب اصلاح جدید، بازیکنان می‌توانند پس از Endwalker در ماجراجویی Newfound Adventure به داستان ادامه دهند و در مجموع 10 سناریوی اساسی جدید اضافه شده است. سری جدیدی از حملات به اتحاد با نام The Myths of the Kingdom اضافه شده است که در آن بازیکنان به کشف اسرار دوازده نفر می پردازند. برای نگاهی عمیق تر به محتوای تاریخچه اضافه شده به این پچ و به روز رسانی های آینده 6.1X اینجا را ببینید.

در حال پخش: FINAL FANTASY XIV Patch 6.1 – Newly Discovered Adventures

یکی از ویژگی های جدید اضافه شده در به روز رسانی 6.1 حالت جدید PVP Crystalline Conflict است که بازیکنان را در نبردهای عرصه تاکتیکی در تیم های حداکثر پنج بازیکن از هر کشور می بیند. بازیکنان باید برای حفظ کنترل Tactical Crystal بجنگند و آن را از طریق چندین بازرسی به نقطه دروازه تیم هدایت کنند. Crystalline Conflict پس از تکمیل ماموریت سطح 30 باز می شود. Puppy دیگر برای شرکت بزرگ شما نیست.

مانند تعطیلات، Crystalline Conflict دارای هر دو حالت روزانه و رتبه بندی شده است، با شش سطح رتبه بندی شده، از جمله برنز، نقره، طلا، پلاتین، الماس و کریستال. هر سطح، به استثنای کریستال، بیشتر به تعدادی “رشد” تقسیم می شود که از طریق آنها بازیکنان می توانند پیشرفت کنند. برخلاف تعطیلات، بازیکنان در طول فصل به سطح پایین‌تری تنزل داده نمی‌شوند، بلکه فقط پیشرفت خود را در آن سطح از دست می‌دهند.

یکی دیگر از موارد اضافه شده مهم به Patch 6.1 Duty Support است، سیستمی که به بازیکنان انفرادی اجازه می دهد تا با کمک یک تیم NPC به تعهدات پایه رسیدگی کنند. در ابتدا، تنها تعدادی از ماموریت‌های اصلی اسکریپت برای Duty Support پشتیبانی می‌شوند که شامل A Realm Reborn، Shadowbringers و Endwalker می‌شود. پشتیبانی وظیفه برای محتوای قبلی و سایر برنامه های افزودنی در به روز رسانی های آینده اضافه خواهد شد. برای همه تعهدات قابل اجرا، نماد پشتیبانی تعهد در ورودی نمایش داده می شود و به بازیکنان اجازه می دهد تا با یک گروه NPC وارد سیاهچال شوند.

به‌روزرسانی جدید همچنین مجموعه‌ای از موارد جدید، به‌روزرسانی‌های مسکن و تغییرات در کیفیت زندگی و همچنین تعداد انگشت شماری رفع اشکال را اضافه می‌کند. برای جزئیات بیشتر در مورد هر چیزی که با اصلاح 6.1 اضافه شده است، یادداشت های کامل اصلاح را اینجا ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.