منو سایت

پوسته های Assassin’s Creed به Fortnite اضافه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پوسته های Assassin's Creed به Fortnite اضافه شده است

طبق آخرین اخبار بازی، شخصیت های ایور و اتزیو به عنوان پوسته هایی از سری Assassin’s Creed به بازی Fortnite اضافه شده اند.

Fortnite دارای طیف گسترده ای از شخصیت های مختلف است. شخصیت های این بازی در کار دیگری جمع نشده اند. برای مثال، تماشای مبارزه کریتوس با آقای سرآشپز هرگز در شغلی غیر از فورتنایت محقق نخواهد شد. اپیک گیمز همواره در تلاش است تا شخصیت های بیشتری را به بازی محبوب خود اضافه کند.

در همین راستا و با همکاری یوبی سافت، پوسته هایی از سری Assassin’s Creed به Fortnite اضافه شد. دو پوسته جدید، شخصیت‌های Ezio (از Assassin’s Creed 2) و Iver (از Assassin’s Creed Valhalla) هستند. پوسته های سری Assassin’s Creed از دیروز در فروشگاه بازی Fortnite موجود است.

علاوه بر پوسته‌ها، هر یک از دو شخصیت اتزیو و ایور گزینه‌های شخصی‌سازی مخصوص به خود از جمله Emot و Pickaxe را دارند. زمانی که از پوسته اتزیو استفاده می کنید، می توانید از کلنگ مخصوص آن به نام تیغه پنهان استفاده کنید. می توانید از احساس ویژه این پوست یعنی Assassin’s Strike نیز استفاده کنید.

پوسته هایی از سری Assassin's Creed Fortnite

Skin Iver فقط به عنوان یک شخصیت زن به Fortnite اضافه شد

از سوی دیگر، Iver گزینه های سفارشی سازی بیشتری را ارائه می دهد. Assassin’s Creed Skin همزمان با بازی Ezio در اختیار بازیکنان فورتنایت قرار می گیرد. با گزینه های سفارشی سازی بیشتر از شخصیت اصلی Assassin’s Creed 2، ایور می تواند کلاه خود را بر سر بگذارد یا بدون آن وارد Fortnite شود. علاوه بر پوست می توانید از محافظ مخصوص ایور مانند Back Bling استفاده کنید. نماد قوم ریون بر روی این سپر حک شده است.

آیتم دیگری که با Skin Iver عرضه می شود، کلنگ جدیدی به نام Handaxes of the Raven Clan است. Wolf-Kissed Longboat Glider جدیدترین آیتم مربوط به سری Assassin’s Creed که در اختیار بازیکنان فورتنایت قرار گرفته است. Back Bling و Pickaxe دارای یک imo وایکینگ War Cry هستند که می توانید هنگام استفاده از یکی از آنها استفاده کنید.

به گزارش اپیک گیمز، تمامی مواردی که نام بردیم را می توان در قالب Tales از بسته انیموس خریداری کرد. همچنین می توانید هر کدام را جداگانه خریداری کنید. این بسته همچنین شامل اسپری Wolf-Kissed، صفحه شارژ Eivor’s Fury، شکلک Raven Clan و پوستر Tales from the Animus است.

نظر شما در مورد پوسته های سری Assassin’s Creed چیست؟ آیا آنها را می خرید؟ به نظر شما کدام مجموعه در Fortnite خالی است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Game Informer