منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • پوسته‌های Fortnite Uncharted اکنون در دسترس هستند، از جمله نسخه‌های فیلم و بازی ویدیویی

پوسته‌های Fortnite Uncharted اکنون در دسترس هستند، از جمله نسخه‌های فیلم و بازی ویدیویی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پوسته‌های Fortnite Uncharted اکنون در دسترس هستند، از جمله نسخه‌های فیلم و بازی ویدیویی


پس از چند شوخی و شایعه، پوسته های Fortnite Uncharted اکنون در دسترس هستند. Nathan Drake و Chloe Fraser جدیدترین شخصیت‌های متقاطع هستند که به Battle Royale اپیک آمده‌اند و در سبک‌های جایگزین، از جمله فیلم و بازی‌های ویدیویی، آمده‌اند. همراه با پوسته‌ها و لوازم جانبی برای فروش، آیتم جدیدی در بازی، نقشه‌های Drake، بازیکنان را به گنجینه‌های بی‌شماری می‌برد تا بتوانند سرنخ‌های خود را رمزگشایی کنند.

Skins of Fortnite Uncharted – Nathan Drake و Chloe Fraser

هر شخصیت حداقل دو سبک دارد، یکی از آنها شباهت های آنها را توضیح می دهد، معروف از Naughty Dog، و دیگری شبیه بازیگرانی است که آنها را در فیلم Uncharted که از فردا شروع می شود، ارائه می دهند. زیرا شخصیت ها شامل جایگزین هایی هستند سبک ها، نه پوسته های جداگانه، یک خرید از هر شخصیت هر دو نسخه شخصیت مربوطه را باز می کند. بسته ای از هر دو شخصیت شامل تمام سبک های جایگزین و لوازم جانبی نیز به فروش می رسد. در اینجا لیست کامل است:

  • ناتان دریک اسکین (سبک فیلم جایگزین)
  • ظاهر Chloe Frazer (با دو سبک فیلم جایگزین و درخشش Chloe’s Pack)
  • کلنگ صابر استفاده شده
  • کرکا پاراشوراما
  • احساسات مجله را به روز کنید
سیک پرویس مگنا
سیک پرویس مگنا

گالری

نقشه‌های دریک از 18 فوریه در ساعت 7 صبح به وقت محلی / 10 صبح به وقت شرقی در سراسر جزیره نشان داده می‌شوند. آنها تا پایان فصل 1 که در حال حاضر انتظار می رود در 19 مارس به پایان برسد در لوت استخر خواهند ماند. بازیکنان می توانند راه خود را دنبال کنند تا گنج مدفون را پیدا کنند، سپس آن را با کلنگ خود برای غارت درجه یک بیابند.

شخصیت‌ها به سری لوازم آرایشی Fortnite Gaming Legends می‌پیوندند، جایی که توسط شخصیت‌های گذشته مانند لارا کرافت، کریتوس، مستر چیف و حتی یک ماشین جنگی Rocket League (به عنوان نور پس‌زمینه) احاطه شده‌اند. XP بیشتری نیاز دارید؟ چالش های هفته یازدهم و بسته جدید Level Up را از دست ندهید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.