منو سایت

پنج میلیون نسخه از Dying Light 2 در ماه اول فروخته شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پنج میلیون نسخه از Dying Light 2 در ماه اول فروخته شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، Techland اعلام کرد که در ماه اول انتشار Dying Light 2 بیش از پنج میلیون نسخه از این اثر فروخته است. فروش بازی نیز “هر ماه به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.”

پس از مدت ها انتظار، بازی Dying Light 2 مدتی پیش بر روی پلتفرم های مختلف از جمله کنسول های نسل هشتم و نهم منتشر شد. با وجود عملکرد ضعیف خود در تاریخ، Diving Light 2 با مبارزات نفس گیر، سیستم پارکور هیجان انگیز و دنیای گسترده خود توانسته است منتقدان را راضی کند. حال شرکت تکلند آمار فروش بازی Dying Light 2 را منتشر می کند که نشان از محبوبیت این اثر در بین بازیکنان دارد.

به گفته Techland، بیش از پنج میلیون نسخه از Dying Light 2 در ماه اول عرضه آن فروخته شد. این شرکت نه تنها از محصول جدید خود راضی است، بلکه به عملکرد فروش Dying Light نیز اشاره می کند. مشخص شد که از زمان انتشار Dying Light در سال 2016، بازیکنان بیش از 20 میلیون نسخه خریده اند.

فروش Dying Light 2 در قالب یک بیانیه مطبوعاتی از Techland اعلام شد. این شرکت همچنین بدون اشاره به این موضوع تایید کرد که فروش Diving Light 2 “هر ماه به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.” علاوه بر این، تک‌لند از انتشار محتوای جدید به همراه برخی از «ویژگی‌های مورد نظر بازیکنان» در هفته آینده خبر داد.

بازی Dying Light 2 Dying Light 2

پنج سال محتوای جدید به Dying Light 2 اضافه خواهد شد

پاول مارچوکا، مدیرعامل Techland گفت: “موفقیت بسته Divinglight نمونه ای عالی از تجربه فراموش نشدنی است که ما برای بازیکنان و طرفداران خود ایجاد می کنیم.” Dying Light 2 با واکنش مثبت اکثر منتقدان مواجه شد. نسخه های پی سی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس ایکس به ترتیب امتیاز 77، 76 و 77 را دریافت کردند.

نظر شما در مورد فروش Dying Light 2 چیست؟ آیا شما یکی از پنج میلیون نفری هستید که این اثر را خریده اند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN