منو سایت

پنجمین بازی از سری مافیا توسط Hanger 13 Parsi Game ساخته شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پنجمین بازی از سری مافیا توسط Hanger 13 Parsi Game ساخته شد

گزارش ها حاکی از آن است که استودیو Hanger 13 در حال ساخت بازی دیگری علاوه بر Mafia 4 است.این استودیو قصد دارد پنجمین بازی از سری Mafia را بسازد. Hangar Studio 13 در حال حاضر با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم می کند. بازی علمی تخیلی آنها سال گذشته کنسل شد و اخیراً مدیر استودیو Hanger 13 و چند کارمند آن اخراج شد. در همین حال، گزارش هایی مبنی بر ایجاد Mafia 4 منتشر شده است. اما آخرین اخبار مربوط به بازی پنجمین بازی از سری مافیا می گوید که توسعه آن هنوز آغاز نشده است.

به گزارش پارسی گیم، استودیو Hanger 13 در حال برنامه ریزی برای پروژه های آینده و بلندمدت است و امیدوار است بتواند برای ساخت بازی جدید مافیا از Take-Two چراغ سبز دریافت کند. جیسون شرایر در گزارش جدید بلومبرگ نوشت که با گروهی از کارمندان اخراج شده از استودیو صحبت کرده است. نیک باینز که اخیراً سکان هدایت استودیو را بر عهده گرفته است. او از ساخت پنجمین بازی از سری مافیا خبر داد و گفت که هدف آنها جلب رضایت ناشر برای ساخت بازی جدید است.

بازی مافیای جدید

پنجمین بازی مافیا

به نظر می رسد مدیر استودیو قصد دارد یک بازی جدید Mafia بسازد تا اعضای استودیو بتوانند Mafia 4 را پس از انتشار بازی به پایان برسانند. پروژه دیگری برای کار داشته باشید و به سرعت روی یک پروژه جدید کار کنید. این راه حل اجازه می دهد تا انتقال بین پروژه ها به خوبی انجام شود و استودیو دیگر برای استودیوهای دیگر بازی تولید نکند. طبق گزارش‌ها، 2K از استودیو Hunger 13 برای توسعه بازی‌های استودیویی دیگر استفاده کرد و برنامه‌های اصلی را مختل کرد.

در حالی که در مورد دو پروژه جدید از دنیای مافیا صحبت می کنیم. اطلاعات کمی در مورد هر دو بازی وجود دارد. گفتنی است بازی Mafia 4 در مراحل اولیه تولید قرار دارد و به زودی معرفی نخواهد شد. به گزارش کوتاکو، داستان Mafia 4 در شهر سیسیل ایتالیا روایت می شود و به عنوان رویداد سه گانه فعلی شناخته می شود. مدت زیادی از انتشار جدیدترین نسخه بازی مافیا می گذرد و به نظر می رسد باید بیشتر منتظر بمانیم تا این بازی منتشر شود. بازسازی Mafia 1 جدیدترین پروژه ای بود که برای عموم منتشر شد.

گزارش جدیدی از انتشار Top Spin 5 قبل از Mafia 4 خبر داد. این بدان معناست که استودیو Hanger 13 در حال ساخت بازی دیگری است. Top Spin 5 در ادامه سری بازی های شبیه ساز تنیس منتشر می شود و سپس نوبت به Mafia 4 می رسد. گفتنی است که پنجمین بازی از این مجموعه هنوز مجوز ساخت دریافت نکرده است.

منبع: GamingBolt