منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • پلی استیشن گیمرها را مجبور می‌کند تا دو ساعت آزمایشی ارائه دهند

پلی استیشن گیمرها را مجبور می‌کند تا دو ساعت آزمایشی ارائه دهند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پلی استیشن گیمرها را مجبور می‌کند تا دو ساعت آزمایشی ارائه دهند

سونی در جریان معرفی پلی استیشن پلاس جدید (PS Plus) اعلام کرد که یکی از ویژگی های درجه یک این سرویس، امکان تست نسخه آزمایشی آثار مختلف است. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، گزارش هایی مبنی بر اینکه سازندگان مجبور به ارائه نسخه آزمایشی دو ساعته شده اند، وجود دارد.

مدتی پیش، سونی دو سرویس مشترک خود، PS Plus و PS Now را ادغام کرد تا یک سرویس واحد ایجاد کند. این سرویس که اکنون با نام پلی استیشن پلاس جدید شناخته می شود، در سه سطح با ویژگی هایی مانند امکان تجربه جلوه های نمادین کنسول های پلی استیشن نسل هشتم و نهم در دسترس خواهد بود. یکی از جنبه های مهم سرویس PlayStation Plus Premium نسخه آزمایشی آثار مختلف است. به گفته آنها، در آینده هر بازی که بیش از 34 دلار قیمت داشته باشد، نسخه آزمایشی آن حداقل دو ساعت خواهد بود. این نسخه فقط برای مشترکین سطح سرویس جدید پلی استیشن پلاس در دسترس است.

طبق گزارش منتشر شده توسط Game Developer Media، بازی سازان از قبل مطلع نشده اند و فعالان بازی های ویدیویی از طریق پورتال توسعه دهندگان سونی مطلع شده اند. به نظر نمی رسد این خط مشی جدید برای بازی های هدفون مجازی پلی استیشن اعمال شود. آن دسته از توسعه دهندگان بازی که قصد دارند کار خود را بر روی کنسول های پلی استیشن راه اندازی کنند، باید این دستورالعمل های جدید را دنبال کنند.

بر اساس گزارش‌ها، بازی‌سازان باید نسخه آزمایشی آن را ظرف سه ماه پس از راه‌اندازی کار خود ارائه کنند. آنها همچنین ملزم به ارائه مشترکین آزمایشی سرویس جدید پلی استیشن پلاس برای حداقل 12 ماه هستند.

سرویس PS Plus PlayStation Plus

PlayStation Plus Premium شامل بیش از 350 بازی از نسل های قبلی است

بر اساس گزارش های منتشر شده، سونی برنامه هایی برای نسخه نمایشی سفارشی از آثار مختلف دارد. این شرکت به صورت جداگانه شرایط هر شغل را برای این منظور بررسی می کند. لازم به ذکر است که سیاست آزمایشی سونی هیچ ارتباطی با نمایش های پرطرفدار ندارد و توسعه دهندگان می توانند آخر هفته های آزمایشی و رایگان خود را به دارندگان کنسول پلی استیشن ارائه دهند.

سونی اعلام کرده است که مصرف کنندگان آسیایی (به استثنای ژاپن) در تاریخ 23 می (2 ژوئن) به سرویس جدید پلی استیشن پلاس دسترسی خواهند داشت. البته این سرویس 9 روز بعد در اختیار کاربران ژاپنی قرار خواهد گرفت. دارندگان کنسول های پلی استیشن در ایالات متحده و اروپا می توانند به ترتیب در تاریخ 13 ژوئن (23 ژوئن) و 22 ژوئن (1 تیر) از سرویس جدید پلی استیشن پلاس استفاده کنند.

نظر شما در مورد نسخه آزمایشی سرویس درجه یک PS Plus چیست؟ آیا از این ویژگی استقبال می کنید؟ آیا فکر می کنید این باعث می شود تصمیمات بهتری بگیرید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN