منو سایت

پلی استیشن فرنچایز بازی محبوب کونامی را خرید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پلی استیشن فرنچایز بازی محبوب کونامی را خرید

در حالی که رویداد جدید PlayStation State of Play برای ماه مارس برنامه ریزی شده است. شایعات جدید از ارائه یک بازی عالی خبر می دهند. تریلر جدید میراث هاگوارتز بخشی از رویداد در ماه مارس خواهد بود. اما گزارش های جدید باعث شگفتی بزرگی می شوند. پس از اینکه پلی استیشن از بازگشت یک بازی بزرگ در سه ماهه آخر سال 2022 خبر داد، شایعاتی مبنی بر خرید یک فرنچایز برای یکی از سری های محبوب کونامی منتشر شد.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از صفحه توییتر VGnewsinsider، پلی استیشن به طور مخفیانه برنده فرنچایز یکی از بازی های بزرگ کونامی شده است. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. اطلاعات بیشتر در هفته های آینده انتظار می رود. همین الان است که می دانیم پلی استیشن این خرید را مخفیانه انجام داده و هنوز آن را عمومی نکرده است.

کونامی پلی استیشن

فرنچایز بازی Konami در پلی استیشن؟

به عنوان مثال می توان به کیت Silent Hill یا Metal Gear Solid اشاره کرد. شایعات زیادی در مورد عرضه انحصاری Silent Hill جدید برای پلی استیشن 5 منتشر شده است و شایعاتی در مورد دیدار مجدد متال گیر سالید و هیدئو کوجیما بارها در شبکه های اجتماعی و رسانه های محبوب شنیده شده است. سونی هرگز این شایعات را تایید نکرده است و کونامی بارها شایعات مربوط به سایلنت هیل را تکذیب کرده است.

شایعات دیگری نیز در مورد بازی های جدید Sly Cooper و inFamous منتشر شده است و به نظر می رسد سونی راه خود را به نسل نهم باز کرده است. اعتراضات علیه کونامی و وضعیت اخیر این شرکت در حال افزایش است. تصمیمات این شرکت ژاپنی در سال های اخیر مورد بحث قرار گرفته و ناتوانی آن در رسیدگی به مسائلی مانند Silent Hill و Metal Gear Solid مورد انتقاد قرار گرفته است. با توجه به این شرایط، خرید یک فرنچایز توسط پلی استیشن برای یکی از این مجموعه ها اتفاق غیرمنتظره ای نیست.

همانطور که در ابتدا گفتیم، این فقط یک شایعه بی اساس است و منبع آن نامشخص است. اگر سونی فرنچایز بازی های بزرگ کونامی را خریداری کرده باشد، قطعا خبر رسمی رویداد جدید سونی را دریافت خواهیم کرد. قسمت جدید State of Play به زودی پخش خواهد شد و گزارش ها حاکی از آن است که قسمت جدید از پنجشنبه پخش خواهد شد. نطر شما چی هست؟

منبع: GamingBolt