منو سایت

پشتیبانی WoW Cross-Faction در 31 مه همراه با نسخه 9.2.5 منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پشتیبانی WoW Cross-Faction در 31 مه همراه با نسخه 9.2.5 منتشر می شود

پشتیبانی WoW Cross-Faction در 31 مه همراه با نسخه 9.2.5 منتشر می شود

بلیزارد اعلام کرد که اصلاح بزرگ بعدی برای World of Warcraft در 31 می ارائه می شود، و در حالی که به روز رسانی 9.2.5 در محتوای جدید سبک است، در نهایت پشتیبانی بین حزبی را به MMORPG طولانی مدت اضافه می کند.

حمایت جناح‌های مختلف به اعضای Alliance و Horde، که به طور سنتی جناح‌های مخالف یکدیگر هستند، اجازه می‌دهد تا برای محتوای نمونه‌ای مانند حملات، سیاه چال‌ها و عرصه‌ها متحد شوند. بلیزارد جزئیات بیشتری در مورد نحوه عملکرد سیستم منتشر کرده است و خاطرنشان می کند که بازیکنان باید یکی از اعضای گروه مقابل را از طریق BattleTag یا Real ID به لیست دوستان خود اضافه کنند (یا بخشی از یک انجمن cross-WoW در بازی باشند). این بازیکن را به یک گروه دعوت کنید. فعالیت‌های همکار مانند سیاه چال‌های قهرمانانه و میدان‌های جنگ تصادفی فعلاً از همان جناح باقی خواهند ماند.

در حال پخش: تریلر فیلم افزونه World of Warcraft – Dragonflight

هنگامی که در یک گروه قرار می گیرند، بازیکنان می توانند از طریق چت حزبی و چت حمله با یکدیگر (ابتدا برای اعضای جناح های مخالف) و همچنین با استفاده از / گفتن یا / فریاد ارتباط برقرار کنند، تا زمانی که اعضای گروه در نزدیکی باشند. یکدیگر. این حتی خارج از محتوای نمونه ها نیز کارساز خواهد بود، اگرچه اعضای جناح مخالف در دنیای باز خصمانه به نظر می رسند.

با این حال، برخی از سیاهچال‌ها و حملات قدیمی‌تر وجود دارند که به دلیل عناصر خاص جناح، از بازی بین گروه‌ها پشتیبانی نمی‌کنند. این سیاه چال ها عبارتند از: تست قهرمان، تست صلیبی، طاق Archavon، Icecrown Citadel، Baradin Fortress، Siege of Boralus، Battle of Dazar’alor و Exile’s Reach Darkmaul Citadel. Cross-Faction Guilds به عنوان بخشی از ویژگی جدید Cross-Faction پشتیبانی نخواهد شد، اگرچه یک باگ اخیر در دنیای آزمایش عمومی بازی آن را برای مدت کوتاهی به واقعیت تبدیل کرده است.

به غیر از پشتیبانی جناح های مختلف، محتوای جدیدی که به عنوان بخشی از پچ 9.2.5 ارائه شود، وجود ندارد. دو ماموریت جدید برای بازیکنان کوتوله های Blood Elf و Dark Iron وجود خواهد داشت که پرش ها و لوازم آرایشی جدید را باز می کند. یک عرصه جدید PvP در حال اضافه شدن است، و این وصله همچنین پایه‌های فصل ۴ Shadowlands را می‌سازد، که بلیزارد می‌گوید اواخر تابستان امسال منتشر خواهد شد.

فصل 4 شاهد سیاهچال‌ها و حمله‌های قدیمی‌تر خواهد بود که دوباره طراحی شده‌اند تا دوباره به‌روز شوند و به نظر می‌رسد راهی برای جذب بازیکنانی هستند که مشتاقانه منتظر توسعه بعدی، Dragonflight هستند، که احتمالاً در اوایل سال 2023 منتشر خواهد شد. Dragonflight یک نسخه جدید ارائه خواهد کرد. منطقه آزروت برای کاوش، جزایر اژدها، و همچنین یک مسابقه اژدها جدید برای بازی، Draktir. پچ 9.2.5 و افشاگری اخیر بلیزارد در مورد تمدید Dragonflight در حالی است که Activision Blizzard به دلیل آزار و اذیت جنسی و شکایت های تبعیض آمیز همچنان در کانون توجه قرار دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.