منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • پس از معرفی Kingdom Hearts 4، لو رفتن بازی‌های Nvidia جذاب‌تر شده است

پس از معرفی Kingdom Hearts 4، لو رفتن بازی‌های Nvidia جذاب‌تر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پس از معرفی Kingdom Hearts 4، لو رفتن بازی‌های Nvidia جذاب‌تر شده است

پس از معرفی Kingdom Hearts 4، لو رفتن بازی‌های Nvidia جذاب‌تر شده است

اسکوئر انیکس رسما بازی Kingdom Hearts IV را معرفی کرد که به خودی خود یک رویداد قابل توجه است. اما این نمونه دیگری از اطلاعات فاش شده از Nvidia GeForce Now برای سال 2021 است که به نظر می رسد دقیق است. دلیل آن این است که Kingdom Hearts IV در میان ده‌ها عنوان فهرست شده در پایگاه داده GeForce Now بود که در سال 2021 منقضی شد. این واقعیت که Kingdom Hearts IV یک بازی واقعی است به این معنی نیست. همه چیز بازی‌های منقضی شده واقعی هستند و اعلام یا منتشر خواهند شد، اما هنوز یک توسعه جذاب است.

از آنجایی که پس از معرفی Kingdom Hearts IV، این نشت در ذهن ما تازه شده است، زمان خوبی است که به بازی های لو رفته نگاهی بیندازیم.

در حال پخش: خدای جنگ مقایسه 4K NVIDIA DLSS

شواهد

با این حال، برای شروع، هیچ تضمینی وجود ندارد که عناوین موجود در افشای واقعی بودن معامله باشند، زیرا همیشه ممکن است پایگاه داده قدیمی باشد یا شامل رکوردهای مکان، از جمله گزینه های دیگر باشد.

با این حال، نشت بارها و بارها ثابت شده است که دقیق است. در مورد بازی‌های لو رفته اعلام‌نشده، که معلوم شد واقعی هستند، بازی Kingdom Hearts IV توسط بازی GTA The Trilogy – The Definitive Edition توسط God of War برای PC و GTA بازسازی شده است. در این فاش همچنین به Street Fighter 6 و Crysis 4 اشاره شد که هر دو بعداً رسماً معرفی شدند.

به خصوص برای بازی های سونی، لیست بازی های منقضی شده شامل عناوین منتشر نشده ای مانند Helldivers 2 و همچنین پورت های PC برای عناوین موجود مانند Returnal و Sackboy: A Big Adventure است. همانطور که اشاره کردیم، God of War در واقع از طریق Steam بر روی رایانه شخصی عرضه شد و به نظر می رسد این بخشی از استراتژی گسترده تر سونی برای عرضه بازی های بیشتر بر روی رایانه شخصی به طور کلی باشد. با این حال، بر خلاف مایکروسافت، سونی بازی‌های جدید پلی استیشن خود را مدتی پس از عرضه بر روی رایانه شخصی منتشر نکرده است.

لیست فاش شده همچنین شامل بازسازی Resident Evil 4 بود. Capcom هنوز به طور رسمی این موضوع را تایید نکرده است، اما VGC اعلام کرده است که بازسازی Resident Evil 4 در واقع در دست ساخت است. با توجه به اینکه یکی از محبوب‌ترین رکوردهای این سری است و از آنجایی که بازسازی‌های Capcom پرفروش هستند، این امر منطقی است.

تایید نشده، اما قابل قبول

لیست بازی های منقضی شده همچنین شامل عناوینی مانند Gears 6، Dragon’s Dogma 2، Titanfall 3، Tekken 8، Monster Hunter 6، Final Fantasy 9 Remake و Half-Life 2 Remaster می شود – هیچ یک از این بازی ها به طور رسمی معرفی نشده اند. با این حال، همه آنها با توجه به موفقیت تجاری و میراث هر فرنچایزی که از آن بیرون آمده اند، قابل قبول یا حتی محتمل به نظر می رسند.

ریمستر Half-Life 2 کمی غافلگیرکننده خواهد بود، با توجه به اینکه Valve اخیراً به جز بازی VR Half-Life Alyx کار زیادی با سری Half-Life انجام نداده است. شایعات مربوط به بازسازی Final Fantasy 9 نیز جذاب هستند، و ممکن است به گستردگی Final Fantasy VII Remake نباشند، با توجه به اینکه بسیاری از پروژه‌های دیگر به سبک بازسازی Square Enix از نظر وسعت کمتری داشته‌اند.

برخی از توسعه‌دهندگان که بازی‌هایشان در دیتابیس فاش شده است، شایعات مانند 343 را رد کرده‌اند و تأیید می‌کنند که هیچ برنامه‌ای برای انتقال Halo 5 به رایانه پس از لو رفتن وجود ندارد. واضح است که لیست منقضی شده بی نقص نیست، اما در بازی هایی که پنجره ای قانع کننده باقی می ماند میتوانست در جاده بمانید یا روی پلتفرم های جدید در آینده تمرکز کنید.

همه بازی ها

کاربر Reddit LastGrail لیستی از بازی های منقضی شده را جمع آوری کرده است که به تفکیک ناشر تقسیم شده و نشان می دهد که آیا آنها به طور رسمی معرفی شده اند یا خیر. اگر می‌خواهید فهرست کامل 18000 عنوان را ببینید، به پست کشف اصلی در اینجا در Medium بروید.

چگونگی این اتفاق و پاسخ انویدیا

نشت پایگاه داده GeForce Now انویدیا به سپتامبر 2021 بازمی‌گردد. انویدیا اعتراف کرد که فهرستی از بازی‌های آنلاین “غیر مجاز” منتشر شده است، اما این شرکت نگفت که چگونه این نشت رخ داده است. در پاسخ به انقضای سال 2021، انویدیا گفت که لیست بازی‌ها هرگز قرار نبوده به صورت خارجی منتشر شود و می‌تواند «گم‌پولی» باشد.

این شرکت گفت: “انویدیا از یک لیست منتشر شده غیرمجاز از بازی ها، اعم از عناوین منتشر شده و/یا گمانه زنی، که فقط برای ردیابی و آزمایش داخلی استفاده می شود، آگاه است. گنجاندن در لیست نه تاییدیه و نه اعلام هیچ بازی است.” انویدیا اقدام فوری برای حذف دسترسی به لیست انجام داده است. هیچ نسخه محرمانه ای از بازی ها یا اطلاعات شخصی فاش نشده است.”

شنیدن بازی‌ها و بازی‌های اعلام‌نشده که به پلتفرم‌های جدید عرضه می‌شوند، فرصتی برای یک گفتگوی خوب است – اما باید منتظر بمانیم و ببینیم چه چیزی واقعی است و چه چیزی نیست.