منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • پس از طغیان های نژادپرستانه در توییچ، راننده فرمول 2 از ردبول ریسینگ اخراج شد.

پس از طغیان های نژادپرستانه در توییچ، راننده فرمول 2 از ردبول ریسینگ اخراج شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پس از طغیان های نژادپرستانه در توییچ، راننده فرمول 2 از ردبول ریسینگ اخراج شد.

پس از طغیان های نژادپرستانه در توییچ، راننده فرمول 2 از ردبول ریسینگ اخراج شد.

راننده فرمول 2، یوری ویپس، پس از توهین نژادی در جریان پخش در توییچ، قرارداد خود را با اوراکل ردبول ریسینگ فرمول یک فسخ کرد.

این حادثه که نزدیک به یک هفته پیش اتفاق افتاد، شامل Vips بود که در حین بازی Call of Duty: Warzone از تهمت استفاده کردند. یکی دیگر از راننده های فرمول 2، لیام لاوسون، نیز در این نمایشگاه حضور داشت، اما به نظر می رسید که به طرز ناخوشایندی از این تصادف می خندید. بعداً در جریان، طبق گفته Eurogamer، لاوسون همچنین از Vips خواست که کلاه صورتی ردبول بر سر بگذارند. Vips با پاسخ همجنسگرا هراسی پاسخ داد، که لاوسون پاسخ داد: “هیئت منصفه، شما نمی توانید این را بگویید.”

Oracle Red Bull Racing، تیمی که در حال حاضر قهرمان فرمول یک جهان، مکس ورشتاپن را در تیم خود دارد، Vips را از برنامه آزمایشی خود و راننده ذخیره‌ای که در انتظار بررسی است، متوقف کرده است. این تیم امروز اعلام کرد که قرارداد خود را با Vips فسخ کرده است، به این معنی که دیگر در فرمول 2 با تیم هایتک گرندپریکس رقابت نخواهد کرد.

این خبر پس از یک شکست نژادپرستانه دیگر منتشر شد که فرمول 1 را تکان داد. گزیده ای از پادکست ضبط شده در اواخر سال 2021 نشان داد که نلسون پیکه پدر قهرمان سه دوره مسابقات فرمول یک از توهین های نژادپرستانه برای توصیف لوئیس همیلتون قهرمان هفت دوره جهان استفاده کرده است. همیلتون در توییتر پاسخ داد گفت: “من با این نگرش ها احاطه شده بودم و روی تمام زندگی خود تمرکز کردم. زمان زیادی برای یادگیری وجود داشت. زمان عمل فرا رسیده بود.”

F1 22 این هفته برای رایانه های شخصی، ایکس باکس سری X | S، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه می شود. Juri Vips در حال حاضر به عنوان بخشی از لیست فرمول 2 در این بازی حضور دارد. ما برای اظهار نظر با Codemasters تماس گرفتیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.