منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • پروژکتور جدید ال‌جی می‌تواند مهمانی‌های چند نفره محلی را به بهترین شکل بسازد

پروژکتور جدید ال‌جی می‌تواند مهمانی‌های چند نفره محلی را به بهترین شکل بسازد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پروژکتور جدید ال‌جی می‌تواند مهمانی‌های چند نفره محلی را به بهترین شکل بسازد


بازی چند نفره محلی – به ویژه در طول همه‌گیری – در بسیاری از بازی‌های مدرن برجسته نشده است، اما آخرین پروژکتور ال‌جی ممکن است آن را غیرقابل مقاومت کند. پروژکتور لیزری HU715Q وضوح 4K با HDR و اندازه تصویر تا 120 اینچ را ارائه می دهد، همه می توانند اکشن بازی های چند نفره شما را ببینند.

با استفاده از فناوری “Ultra Short Throw Ratio” ال‌جی، HU715Q به فاصله بسیار کمی برای نمایش یک تصویر بزرگ نیاز دارد. یک صفحه نمایش 100 اینچی به کمتر از 9 اینچ فضای دیوار نیاز دارد و یک صفحه نمایش 80 اینچی فقط به نیمی از این فاصله نیاز دارد. همچنین از HDMI eARC پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید به سرعت آن را به یک سیستم صوتی متصل کنید و همه چیز را با یک کنترل از راه دور کنترل کنید تا قبل از یک رویداد بازی بزرگ، تنظیمات را آسان‌تر کنید. همچنین اگر سیستم جداگانه ای نمی خواهید، صدای 2.2 کاناله 40 واتی داخلی خود را دارد و اگر می خواهید جلوه صدای فراگیر داشته باشید، می توانید دو بلندگوی بلوتوث اضافی را به صورت بی سیم متصل کنید.

پارتی LAN صبح، مهمانی LAN در عصر، مهمانی LAN هنگام شام.
پارتی LAN صبح، مهمانی LAN در عصر، مهمانی LAN هنگام شام.

HU715Q دارای ویژگی های اعوجاج چهار زاویه، 9 نقطه و 15 نقطه برای تشخیص هرگونه ناهماهنگی در دیواری است که برای نمایش تصویر استفاده می کنید. کنترل از راه دور دارای عملکرد فوکوس موتوری برای تنظیم تصویر از دور است.

با قیمت 3000 دلار، این خرید کوچک نیست و یکی از اشکالات احتمالی آن نرخ تجدید است – حداکثر فرکانس 60 هرتز است، بنابراین شما نمی توانید یک بازی 120 فریم در ثانیه را برای هیچ عنوانی دریافت کنید. با این حال، راه اندازی یک صفحه نمایش موقت غول پیکر تقریباً در هر مکانی هزینه نسبتاً کمی است.