منو سایت

پروژه Super Game سگا شامل بسیاری از بازی ها، احتمالا NFT است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پروژه Super Game سگا شامل بسیاری از بازی ها، احتمالا NFT است

پروژه Super Game سگا شامل بسیاری از بازی ها، احتمالا NFT است

سگا جزئیات بیشتری در مورد پروژه Super Game خود که شامل بازی های متعدد و گنجاندن بالقوه NFT و فناوری های ابری است، فاش کرده است.

معاون اجرایی Shuji Utsumi در مصاحبه با وب سایت استخدام سگا ژاپن که توسط VGC ترجمه شده است، استراتژی جدید شرکت را توضیح داد. اوتسومی گفت: «سگا طیف گسترده‌ای از محتوای بازی، از جمله محتوای سخت‌افزار و آرکید را ارائه می‌کند که با طیف متنوعی از فناوری‌ها امکان‌پذیر شده است. ما «Super Game» را به‌عنوان توسعه عناوین AAA تعریف کرده‌ایم که از طیف گسترده فناوری‌های سگا عبور می‌کنند و در برنامه پنج ساله خود برای رسیدن به این هدف تلاش خواهیم کرد.»

در حال پخش: تریلر فیلم Sonic The Hedgehog 2 جوایز بازی 2021

به گفته اوتسومی، عناوین مختلفی به عنوان بخشی از Super Game در حال توسعه هستند و هر کدام به گونه ای طراحی شده اند که از چارچوب سنتی بازی ها پیشی بگیرند. برای واجد شرایط بودن برای عنوان Sega Super Game، باید چند پلتفرم باشد، راه اندازی همزمان در سراسر جهان داشته باشد، شامل توسعه جهانی چند زبانه باشد، و محدوده طراحی آن AAA باشد.

ماسایوشی کیکوچی، تهیه‌کننده سگا، در مورد اینکه چگونه فناوری‌های دیگر در طراحی سوپر بازی سگا گنجانده می‌شود، از رسانه‌های اجتماعی و تماشای بازی‌های ویدیویی به‌عنوان پسوندهای طبیعی برای آینده بازی‌ها یاد کرد که در حوزه‌های جدیدی نیز گسترش خواهند یافت. مانند بازی‌های ابری و NFT. کیکوچی گفت: «ما همچنین در حال توسعه یک بازی فوق‌العاده هستیم تا اینکه بازی‌های مختلف تا چه حد می‌توانند به هم مرتبط شوند.

سگا در ماه نوامبر و زمانی که وارد یک “اتحاد استراتژیک” با مایکروسافت شد که به شرکت اجازه می داد بازی ها را با استفاده از پلتفرم ابری Azure توسعه دهد، شروع به ایجاد مقدمات برای سوپر بازی خود کرد. Sega NFT در ماه ژانویه دارای علامت تجاری شد، اگرچه هاروکی ساتومی مدیر عامل شرکت بعداً خاطرنشان کرد که این حرکت با مخالفت طرفداران سگا روبرو شد.

سگا در حال حاضر چندین پروژه در دست توسعه با IP خود دارد. Sonic the Hedgehog 2 یک فیلم پرفروش در سینماها است که می تواند به دنیای سینمایی Sonic منجر شود و Sonic Frontiers قرار است PS4، Xbox One، PS5، Xbox Series X | S، PC و Nintendo Switch را عرضه کند.