منو سایت

پروژه بازسازی GTA IV و Red Dead Redemption لغو شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پروژه بازسازی GTA IV و Red Dead Redemption لغو شد

به گفته یک منبع موثق نزدیک به Rockstar، پروژه های ریمستر GTA IV و ریمستر Red Dead Redemption حدود یک سال پیش لغو شدند. Rockstar مدتی پیش توسعه GTA 6 را تایید کرد و سوالات زیادی در مورد آینده این سری مطرح شده است. در حالی که جدیدترین اخبار بازی از ریمستر GTA 4 خبر داد; یک منبع جدید ادعا می کند که این پروژه سال گذشته پس از انتشار ناموفق ریمستر GTA 3 لغو شد و هیچ برنامه ای برای ادامه آن وجود ندارد.

به گزارش پارسی گیم، شایعات خاصی مبنی بر بازسازی Red Dead Redemption به گوش می رسد و حتی آگهی های کاری نیز در این مورد پیدا شده است. حالا یک منبع موثق می گوید که این اخبار فقط شایعه است و راک استار این پروژه ها را لغو کرده است. Tez2 که یک فرد قابل اعتماد و شناخته شده در جامعه بازی های Red Dead و GTA است. خبر ناامید کننده برای هواداران البته هر صحبتی که توسط راک استار انجام نمی شود را باید با شک و تردید دید.

این مخبر در گفتگو با یکی از منابع نزدیک به راک استار به این نتیجه رسید که ریمسترهای GTA IV و Red Dead Redemption بخشی از برنامه های چند سال پیش راک استار بوده و تولید آنها تا حدودی پیشرفت کرده است. او مدعی است که عدم پذیرش ریمستر بازی های کلاسیک GTA از سوی طرفداران منجر به لغو پروژه جدید شد و در حال حاضر برنامه ای برای ادامه آن وجود ندارد. این ادعا با تمامی شایعات قبلی مبنی بر اینکه ریمستر Red Dead Redemption هنوز در حال تولید است متفاوت است.

Red Dead Redemption Remaster و GTA IV Remaster

ریمستر Red Dead Redemption لغو شد

انتشار بازی GTA Trilogy که شامل ریمستر سه بازی مهم این سری می شود، با مشکلات فنی مواجه شد و پس از آپدیت های متعدد و رفع باگ ها، مشکلات همچنان پابرجاست. عدم استقبال بازیکنان از گرافیک و عدم تغییر گیم پلی از جمله مواردی بود که برای بازی گزارش شد. از آنجایی که با عناوین بسیار قدیمی سر و کار داریم، به روز رسانی گرافیک به تنهایی پاسخگوی نیاز گیمر امروزی نخواهد بود. به نظر می رسد راک استار با تکرار این روند موافقت نکرده و به همین دلیل پروژه ها را لغو کرده است.

بدیهی است که بسیاری از هواداران از این خبر ناراحت خواهند شد. به خصوص که درخواست های زیادی برای ریمستر Red Dead Redemption وجود داشته است. در عین حال بازی GTA IV نیز برای نسل فعلی موجود نیست و نصب آن سخت است. بسیاری انتظار داشتند که این شکاف با انتشار ریمستر GTA IV پر شود. در خبری دیگر، جزئیات موتور گرافیکی GTA 6 فاش شده است که نشان از پیشرفت باورنکردنی Rockstar دارد.

لازم به ذکر است که Take-Two چندین ریمستر و بازسازی را برای سال های آینده رونمایی کرده است که ممکن است عناوین Rockstar در میان آن ها باشند.

منبع: GameRant