منو سایت

پروتکل Callisto در ماه دسامبر وارد می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پروتکل Callisto در ماه دسامبر وارد می شود

پروتکل Callisto در ماه دسامبر وارد می شود

پروتکل Callisto که جانشین معنوی سری Dead Space است، در تاریخ ۲ دسامبر برای پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس سری X | S و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. کارگردانی بازی بر عهده گلن شوفیلد است که مجموعه Dead Space را ساخته است.

تاریخ انتشار در جریان معرفی State of Play سونی با یک تریلر جدید اعلام شد. در تریلر، راوی شرح می دهد که چگونه قهرمان ادعایی را از زیر آوار بیرون کشیدند و اصرار دارد که باید زندگی قدیمی خود را رها کنید. آنها می خواهند به شما فرصتی برای تولد دوباره بدهند.

در حال پخش: تریلر پروتکل Callisto Sony State of Play ژوئن 2022

همراه با صداگذاری، تریلر یک مرگ خشونت‌آمیز علیه بیگانگان و یک خراشنده که در یک محیط تاریک می‌کوبید را نشان می‌داد. اسکوفیلد در خلاصه داستان بازی در وبلاگ پلی استیشن می نویسد: «روی ماه مرده مشتری کالیستو در سال 2320، پروتکل کالیستو داستان جیکوب لی، زندانی در زندان آهن سیاه است که باید بجنگد. برای زندگی اش در اپیدمی مرموز. ماه را به آشوب می اندازد ناظران و زندانیان به موجودات هیولایی به نام بیوفاژها جهش می یابند و جیکوب باید برای زنده ماندن از وحشت آهن سیاه بجنگد و اسرار تاریک شرکت یونایتد ژوپیتر را فاش کند.

Callisto در تاریخ 2 دسامبر برای پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 عرضه می‌شود و به رایانه‌های شخصی و Xbox Series X | S نیز راه پیدا می‌کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.