منو سایت

پدرو پاسکال در مورد نقش جوئل در The Last Of Us صحبت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پدرو پاسکال در مورد نقش جوئل در The Last Of Us صحبت می کند

Last FS یکی از چندین اقتباس مبتنی بر بازی های محبوب پلتفرم پلی استیشن است. در این سریال HBO، پدرو پاسکال نقش شخصیت جوئل میلر را بازی خواهد کرد. حال طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، پدرو پاسکال در مورد شرایط حضور در سریال The Last Of Us صحبت می کند.

به جز عکسی که به طور رسمی منتشر شد و تعدادی ویدیو که طرفداران از صحنه فیلمبرداری کرده اند، جزئیات زیادی از اقتباس سریال The Last Of Us منتشر نشده است. حتی بازیگران هم در این مورد سکوت کردند و چند اظهارنظر کوتاه کردند. با این حال، پدرو پاسکال، بازیگر نقش جوئل میلر، اخیراً مصاحبه ای انجام داده است که اطلاعات بیشتری در مورد The Last Of Us ارائه می دهد.

پدرو پاسکال در مصاحبه ای با GQ Media گفت که Last FS را تجربه نکرده است. او این تأثیر را احساس نکرد زیرا “مهارت” کافی برای انجام بازی های ویدیویی را نداشت. – من بازی کردم؟ – او گفت. خیلی متاسفم که این کار را نکردم. من هیچ مهارتی در بازی های ویدیویی ندارم. من سعی کردم. اما فقط چند دقیقه طول کشید و من سریع کنترلر را به برادرزاده ام دادم. تجربه بازی های ویدیویی به مهارت های خاصی نیاز دارد که من آن ها را ندارم.

پس از مصاحبه، پدرو پاسکال اعتراف کرد که از The Last Of Us برای بازی در نقش جوئل میلر به شیوه خودش فاصله گرفته است. او گفت: “من فکر می کنم شخصیت جوئل بسیار چشمگیر و خارق العاده است.” کل بازی از نظر بصری یک تجربه چشمگیر بود. اما بعد از مدتی نگران بودم که زیاد تقلید کنم. این درست و غلط است. به همین دلیل می خواستم فاصله درستی ایجاد کنم و آن را به کریگ میسین و نیل دراکمن بسپارم.

The Last Of Us Last FS

The Last Of Us مهمترین اقتباس از بازی های ویدیویی است

در پایان مصاحبه، پدرو پاسکال در مورد تطبیق فیلمنامه The Last Of Us با تاریخچه بازی صحبت می کند. او گفت: «روشی بسیار خلاقانه برای حفظ ویژگی‌های مهم و آنچه که Last FS را به یک تجربه نمادین تبدیل می‌کند، و در عین حال ارائه چیزهایی که لزوماً هیچ‌کس انتظارش را ندارد، وجود دارد. سریال می تواند مسیرهایی را که شما انتظار دارید را طی کند. برعکس آن نیز ممکن است. در حال حاضر فقط می توانم بگویم که سازندگان کارهای هوشمندانه زیادی انجام می دهند.»

The Last Of Us در سال 2023 از شبکه HBO پخش خواهد شد. علاوه بر پدرو پاسکال، هنرمندانی از جمله بلا رمزی (در نقش الی)، گابریل لونا (در نقش تامی) و نیک اوفرمن (در نقش بیل) در این سریال بازی خواهند کرد. یکی از مهم ترین ویژگی های Last FS حضور نیل دراکمن کارگردان The Last Of Us در تیم سازنده به عنوان فیلمنامه نویس است. آهنگساز سریال گوستاوو سانتاولایا نیز آهنگسازی The Last Of Us را بر عهده دارد.

نظر شما در مورد ساخت سری Last FS چیست؟ آیا با ساخت ویدیو و اقتباس از سریال های تلویزیونی بازی های ویدیویی موافقید؟ آیا فکر می کنید The Last Of Us می تواند انتظارات بازیکنان را برآورده کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer