منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • پخش کننده Elden Ring با موفقیت کنترل کننده اسباب بازی Fisher-Price را به کنترلر Xbox تبدیل کرد

پخش کننده Elden Ring با موفقیت کنترل کننده اسباب بازی Fisher-Price را به کنترلر Xbox تبدیل کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پخش کننده Elden Ring با موفقیت کنترل کننده اسباب بازی Fisher-Price را به کنترلر Xbox تبدیل کرد

پخش کننده Elden Ring با موفقیت کنترل کننده اسباب بازی Fisher-Price را به کنترلر Xbox تبدیل کرد

کاربر توییتر بی ادبی کنترلر Fisher-Price Laugh & Learn Game & Learn را تغییر می دهد تا یک کنترلر Xbox کاملاً کاربردی باشد. Rudeism اخیراً فیلمی از کنترلر در حال عمل نشان داد که از آن برای پخش Elden Ring در رایانه استفاده می کرد.

در اصل از پست یکی از کاربران توییتر الهام گرفته شده است Wario64این کنترلر دارای یک جوی استیک چپ، D-pad، چهار دکمه جلویی (A تا D) و یک ماشه چپ و راست است که هر کدام می توانند ورودی های زره ​​و ماشه را دریافت کنند.

طرفداران به سرعت به نبود جوی استیک مناسب اشاره کردند. برای مقابله با این موضوع، Rudeism لغزنده زرد کنترلر را – که برای تغییر حالت از موسیقی به اعداد طراحی شده است – برنامه ریزی کرده است تا جوی استیک را بین چپ و راست تغییر دهد. سوئیچ همچنین برخی از ورودی های دکمه های چهره را تغییر می دهد – برای مثال، دکمه C را از “B” به “Start” تغییر می دهد.

یکی از ویژگی های کنترل کننده اصلی که Rudeism آن را دست نخورده نگه داشته است، جلوه های صوتی آن است. یک صدای کودک مانند عدد، شکل یا رنگ مربوط به هر دکمه ای را که فشار می دهید، نشان می دهد. با کلیک بر روی جوی استیک حتی صدای جرنگ جرنگ خفیف بازتولید می شود! موفق باشید که مالنیا را با کنترلر خود شکست دهید “A, B, C, D, بیا با من یک بازی بازی کن!” در طول نبرد

این اولین تلاش Rudeism برای تغییرات کنترلر نیست. او مشهور است Dark Souls 3 را با یک دکمه با استفاده از کد مورس شکست دهیدو حتی هادس را با کمک یک انار بازی کرد. او را در توییچ دنبال کنید. توییتریا یوتیوب تا ببینیم بعداً چه خواهد آمد.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.