منو سایت

پاییز بابیلون اسکوئر انیکس رسما تعطیل شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پاییز بابیلون اسکوئر انیکس رسما تعطیل شد

بازی سقوط بابل که سال گذشته به عنوان یک اثر آنلاین منتشر شد، با استقبال کمی از بازیکنان مواجه شد و حتی تعداد بازیکنان در همان زمان به کمتر از ده نفر رسید. اسکوئر انیکس رسما اعلام کرد که سقوط Babylon در فوریه 2023 متوقف می شود و سرورهای آن برای همیشه خاموش می شوند.

به گزارش پارسی گیم، بیانیه رسمی اسکوئر انیکس در مورد آخرین آپدیت بازی پاییز Babylon می گوید. این آپدیت قرار بود محتویات زیادی اضافه کند و آن را گسترش دهد، اما به گفته سازنده، برنامه ریزی برای انتشار این آپدیت لغو شده و پشتیبانی از بازی به پایان خواهد رسید. سازنده می گوید که برنامه آنها ارائه یک بازی اکشن نقش آفرینی چند نفره در دنیای فانتزی بوده است. این بازی در 3 مارس 2022 منتشر شد و آنها به توسعه و رفع اشکالات ادامه دادند.

اسکوئر انیکس در پایان گفت: «ما متأسفیم به اطلاع شما می‌رسانیم که خدمات بازی در تاریخ 28 فوریه 2023 متوقف خواهد شد. پس از انتشار این اطلاعیه، فروش نسخه دیجیتال و دیسک بازی در فروشگاه ها به پایان می رسد. لازم به ذکر است که این بازی همچنان در فروشگاه پلی استیشن موجود است، اما به این زودی ها در دسترس نخواهند بود. خرید Steam این بازی کنسل شده و آپدیت رسمی مبنی بر پایان پشتیبانی از بازی و بسته شدن سرورها منتشر شده است.

بسته شدن بازی Babylon's Fall

بسته شدن بازی Babylon’s Fall

این ناشر همچنین اضافه کرد که پس از این مهلت، هیچ یک از امکاناتی مانند خرید اقلام و حتی محتوای خریداری شده در دسترس نخواهد بود. سازنده در تلاش است تا فعالیت های بیشتری را تا 28 فوریه به بازی اضافه کند تا افرادی که آن را خریداری کرده اند بتوانند در چند ماه آینده از محتوای بهتری برخوردار شوند. لازم به ذکر است که فروش ارز کانال گاراز مربوط به بازی کنسل شده و در تاریخ 29 نوامبر نبرد از دسترس خارج خواهد شد و سپس فصل پایانی آغاز خواهد شد. بازیکنان می توانند قبل از آفلاین شدن Fall Babylon از محتوای موجود استفاده کنند.

بازی Babylon’s Fall زمانی که در ماه مارس سال جاری منتشر شد به شدت مورد انتقاد بازیکنان و رسانه های اصلی قرار گرفت. این بازی سپس بدترین بازی PS5 نام گرفت و امتیاز متاکریتیک آن به قدری بالاست که می توان عنوان بدترین بازی سال 2022 را به خود اختصاص داد.استفاده از المان های چندنفره و همچنین فروش آیتم ها و ارز مجازی باعث شد این کار بازیکن شود. روی استیم حساب کنید که به یک نفر برسد. منتقدان امیدوارند که Babylon’s Fall درس مهمی برای توقف انتشار بازی به عنوان یک سرویس زنده به Square Enix بیاموزد.

باید گفت که قیمت بازی Babylon’s Fall حدود شصت دلار است اما برای اینکه بتوانید از کل بازی لذت ببرید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. علاوه بر این، گرافیک بازی جذاب نیست و گیم پلی بازی ساده و خالی از ایده های جدید است.

منبع: VGC