منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • پایان داستان خانوادگی Winters در بسته الحاقی Shadows of Rose’s Resident Evil Village

پایان داستان خانوادگی Winters در بسته الحاقی Shadows of Rose’s Resident Evil Village

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پایان داستان خانوادگی Winters در بسته الحاقی Shadows of Rose's Resident Evil Village

طبق جدیدترین اخبار بازی، کنتو کینوشیتا، کارگردان رزیدنت اویل ویلج، اعلام کرده است که داستان خانواده Winters در بسته الحاقی Shadows of Rose بازی Resident Evil Village تکمیل خواهد شد.

بسته الحاقی Winters برای Resident Evil Village در پایان ماه اکتبر منتشر خواهد شد. موارد مختلفی در قالب این الحاقیه ارائه شده است، از جمله حالت سوم شخص برای بازی پایه و محتوای اضافی برای حالت Mercenaries. اما شاید مهمترین جنبه Winters’s Expansion بسته الحاقی Shadows of Rose باشد. اتفاقات این DLC 16 سال با بازی اصلی فاصله دارد. در بسته الحاقی فوق الذکر، شما کنترل دختر ایتان وینترز، رز وینترز را خواهید داشت. این ویژگی باعث شده تا بسیاری از بازیکنان سوالاتی را در مورد آینده خانواده Winters مطرح کنند.

کنتو کینوشیتا، مدیر گسترش Shadows of Rose در رزیدنت اویل، به رسانه IGN درباره پایان داستان خانواده Winters در قالب این DLC گفت. در این شرایط از کارهای بعدی سری Resident Evil چه انتظاری می توان داشت؟ ماساچیکا کاتاوا، تهیه کننده دهکده رزیدنت اویل گفت که نمی تواند جزئیاتی در مورد بازی آینده رزیدنت اویل به اشتراک بگذارد. بنابراین، معرفی شخصیت های کاملا جدید یا بازگشت شخصیت های محبوب در قالب یک بازی جدید در سری Resident Evil در هاله ای از عدم قطعیت قرار دارد. از آنجایی که گسترش Shadows of Rose 16 سال از Resident Evil Village می گذرد، شخصیت های لئون اس کندی، کریس ردفیلد، کلر ردفیلد، جیل ولنتاین و بسیاری دیگر بدون شک پیرتر از قبل خواهند بود.

Shadows of Rose Resident Evil Village بازی Resident Evil Village

در بسته الحاقی Resident Evil Village، شما کنترل Rose Winters را به دست خواهید گرفت

طبق اطلاعات فاش شده، Resident Evil 9 از سال 2018 در حال توسعه بوده و بعید است تا قبل از سال 2024 در دسترس قرار گیرد. این به این معنی نیست که در سال 2023 سری Resident Evil وجود نخواهد داشت. امسال کپکام نسخه بازسازی شده Resident Evil را منتشر خواهد کرد. 4.

نمایشگاه Resident Evil ماه آینده برگزار خواهد شد. به عنوان بخشی از این ارائه، Capcom اطلاعاتی در مورد گسترش Winters Resident Evil Village و Resident Evil 4 Remake منتشر خواهد کرد. الحاقیه بازی Resident Evil Village در تاریخ 28 اکتبر (6 آبان) بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه شخصی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد، همچنین در این تاریخ نسخه ابری رزیدنت بازی Evil Village بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. Winters’s Expansion در ماه دسامبر برای این نسخه منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد پایان داستان خانوادگی Winters در بسته الحاقی Shadows of Rose از Resident Evil Village چیست؟ آیا این DLC را تجربه خواهید کرد؟ به نظر شما حالت سوم شخص و کنترل شخصیت Rose Winters مورد استقبال قرار می گیرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt