منو سایت

پاسخ وردل امروز (شماره 342) – 27 مه 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پاسخ وردل امروز (شماره 342) - 27 مه 2022

پاسخ وردل امروز (شماره 342) - 27 مه 2022

آخرین پاسخ وردل به هفته کاری بسیار غم انگیز است. اگر اینجا هستید و با معمای 27 می مبارزه می کنید، پس نگران نباشید، شما تنها نیستید. ترتیب جالبی از حروف صدادار وجود دارد، با این تفاوت که خود کلمه در زندگی روزمره کاملاً غیر معمول است.

وقتی شروع به حدس زدن کلمات مختلف کردم، از اینکه دیدم بیشتر حروفی که حدس می زدم درست هستند، شگفت زده شدم. کلمه اول من چندین حرف صحیح مختلف تولید کرد و سپس حدس دوم من توانست دو تا از این حروف را در جای درست قرار دهد. با این حال، همانطور که مدام حدس می‌زدم، هیچ حروف اضافی یا طرح‌بندی درستی ظاهر نشد. تا اینکه ششمین حدس من، زمانی که سه تا از حروف را داشتم، بالاخره جواب را فهمیدم. اگر شما هم مثل من جنگیده اید، می توانید در زیر برای مشاوره بسیار مورد نیاز و حتی پاسخ کامل نگاه کنید.

پاسخ امروز به Wordle – 27 مه 2022

نکاتی که در زیر ارائه می کنیم به شما یک نمای کلی از اینکه یک کلمه می تواند بدون انتشار کامل آن باشد، می دهد. ما این کار را در پایان این راهنما انجام خواهیم داد.

  • نکته 1: در این کلمه یک حرف دوتایی وجود دارد.
  • نکته 2: این مورد چیزی است که یک شاهزاده خانم، مانند پرنسس هلو، در بیشتر حضورهای خود در بازی های ویدیویی می پوشد.
  • نکته 3: در برنامه تلویزیونی The Big Bang Theory، امی وقتی شلدون یکی از آنها را به او هدیه می دهد خوشحال می شود.

اگر این نکات برای حرکت دادن سوزن کافی نبود، پس نترسید. پاسخ کامل وردل در 27 می … “تیارا”. دوتایی «الف» و چینش برخی از حروف این کلمه را به یکی از سخت ترین کلمات در هفته ها تبدیل می کند. با این حال، با خواندن این راهنما، سریال خود را زنده نگه می دارید. ما یک تعطیلات آخر هفته خواهیم گرفت، اما روز دوشنبه برای راهنمای Wordle دیگر برمی گردیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.