منو سایت

پاسخ وردل امروز (شماره 325) – 10 مه 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پاسخ وردل امروز (شماره 325) - 10 مه 2022

پاسخ وردل امروز (شماره 325) - 10 مه 2022

یک بار دیگر به وردل رسیدیم. امروز 10 می است و حرف امروز کمی مناسب تر از آن چیزی است که انتظار داشتم. من کاملاً به صفت ها یا اسم هایی که کمی مفهومی تر هستند عادت کرده ام، اما پاسخ امروز چیزی تحت اللفظی است.

آیا Wordle امروز را امتحان کرده اید؟ در واقع کمی دشوار است، فقط به این دلیل که قرار دادن صامت ها در واقع بسیار سخت تر از مصوت ها است. معمولاً وقتی یکی یا دیگری را دریافت می‌کنید، فهمیدن پاسخ بسیار آسان است، اما همه صامت‌ها کمی غیر معمول هستند، بنابراین تعجب نمی‌کنم اگر برخی افراد آن را دشوار بدانند.

برای شروع حدس زدن با پای راست، چرا با راهنمای ما، پر از نکات عالی و کلمات مقدماتی که باید به شما کمک کند، مشورت نکنید، زیرا دائماً به من کمک می کند.

پاسخ امروز به Wordle – 10 مه 2022

اگر پاسخ امروز را می‌خواهید، مثل همیشه می‌توانید به پایین صفحه بروید، جایی که راحت است، اگرچه فکر می‌کنم توصیه‌های من باید بیش از همه کمک‌هایی که ممکن است نیاز داشته باشید ارائه دهد.

نکته 1: مجموعه ای از پلتفرم های مورد علاقه کریستال داینامیکس در دوران PS1 شامل یک قهرمان تیزبین بود که پاسخ امروز بود.

نکته 2: این دشمن دو پا در Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots بر اساس پاسخ امروز نامگذاری شده است، حتی اگر املای آن کمی اشتباه باشد.

آیا قبلاً پاسخ امروز را دریافت کرده اید؟ من همه شما را دارم، اگر هنوز هم شما را آزار می دهد. پاسخ امروز به Wordle con gecko است. درست است، البته، من در مورد کسی غیر از Gex the Gecko صحبت می کردم، که فقط می میرد تا ببیند چگونه برمی گردد. و در MGS4 آن ماشین‌های عجیب و غریبی به نام Gekkos وجود داشت که من را با پاهایشان که از بافت و ماهیچه‌های واقعی انسان ساخته شده بودند، کاملا ترساندند. فکر می کنم آنها تا حد زیادی دلیلی هستند که من برای انجام این بازی برنگشتم. خب، این واقعیتی است که روی PS3 گیر کرده است. به هر حال، این همه برای Wordle امروز است، اما فردا برای دور جدیدی از نکات و پاسخ ها برگردید!

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.