منو سایت

پاسخ وردل امروز (شماره 307) – 22 آوریل 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پاسخ وردل امروز (شماره 307) - 22 آوریل 2022

پاسخ وردل امروز (شماره 307) - 22 آوریل 2022

یک روز دیگر، وردل دیگر. این پایان هفته کاری برای بسیاری از بازیکنان است و هر بازیکن وردل دیگر چیزی نمی خواهد تا هفته خود را با پیروزی به پایان برساند. خوشبختانه، این کار باید برای اکثر متخصصان Wordle قابل انجام باشد، زیرا پاسخ به 22 آوریل یک کلمه رایج است.

من توانستم این کلمه را برای چندین تلاش پیدا کنم، به لطف این واقعیت که حاوی برخی از حروف رایج است. من از یکی از بهترین کلمات آغازین استفاده کردم و از آنجا فقط کلماتی را حدس زدم که حروفی را که به طور تصادفی با آنها برخورد کردم را حدس زدم. این به هیچ وجه یک استراتژی فوق العاده نبود، اما این تمام چیزی است که Wordle واقعاً به آن نیاز دارد. با این حال، این می تواند برای برخی از بازیکنانی که از یک کلمه شروع خاص استفاده می کنند که املای درستی ندارد، خسته کننده باشد.

اگر می‌خواهید مسیر پیروزی خود را زنده نگه دارید، برخی از نکات ما را برای حل وردل امروز بررسی کنید. همچنین اگر کاربران هنوز با حدس زدن مشکل دارند، در پایین صفحه خواهیم گفت که پاسخ چیست.

پاسخ امروز به Wordle – 22 آوریل

ابتدا، نکاتی را به Wordle ارائه خواهیم کرد تا کاربران بتوانند از دانش دیگری برای ایجاد فرضیات استفاده کنند. این نکات پاسخ را برای برخی روشن نمی کند، اما کاربران را بر اساس کلماتی که به آن فکر می کنند، خط مقدم می دهد.

  • نکته 1: بازی هایی مانند Animal Crossing: New Horizons و Stardew Valley این کلمه را به نقطه کانونی بازی تبدیل می کنند.
  • نکته 2: این کلمه را برخی از گیمرها روی میز خود دارند تا نمایش دهند، اگرچه ممکن است جعلی باشد.

این نکات به محض شناختن Wordle آشکار خواهند شد، اما اگر هنوز در تلاش برای یافتن پاسخ هستید، اجازه دهید ما آن را پیدا کنیم. پاسخ وردل امروزی «گیاه» است. این یک کلمه رایج است که برخی از کاربران به دلیل سادگی بسیار آن را نادیده می گیرند. با این حال، اکنون که پاسخ را می‌دانید، می‌توانید برای یک روز دیگر مبارزه کنید، در حالی که رگه‌های پیروزی‌تان هنوز دست نخورده است. هفته آینده برای دور دیگری از پاسخ های Wordle دوباره بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.